Nic nie wskazuje na to, aby temat jej prywatnego życia miał ucichnąć na łamach tabloidów. Jak się okazuje, na tapet wchodzą teraz sekrety aktorki. Jednym z nich ma być powód, dla którego artystka nie doczekała się potomstwa.

Marzena Kipiel-Sztuka zdradziła, dlaczego nigdy nie została mamą

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Polsat Box Go (@polsatboxgo)

Marzena Kipiel-Sztuka odeszła przed kilkoma dniami, a pożegnały ją liczne osoby związane z jej pracą zawodową, między innymi na planie serialu "Świat według Kiepskich". Serialowa Halinka Kiepska nigdy nie była spora do zdradzania kulis swojego życia prywatnego, jednak według tabloidów, uchyliła rąbka tajemnicy swojej bezdzietności, zanim odeszła.

Aktorka nie miała w życiu łatwo, ponieważ jej osobiste związki owiane były ponury mi wydarzeniami. Wielu zastanawiało się, dlaczego tak pogodna i radosna kobieta nigdy nie zdecydowała się na dzieci. Jak wyznała w jednym z wywiadów, praca w teatrze pochłonęła ją tak bardzo, że nie była w stanie zaplanować macierzyństwa.

Przyznała, że skupiła się na swojej pracy i sobie, podobnie jak wielu innych artystów. Jak podaje "omponik", serialowa Halinka nigdy nie doczekała się potomstwa, jednak z wielką miłością opiekowała się psem Gienkiem, którego w ostatnim czasie przekazała pod opiekę w odpowiednie ręce.

- Byłam zafascynowana pracą. Teatr był dla mnie najważniejszy. Nie umiałam też zdecydować się na dziecko. Jak wielu artystów, za bardzo skupiałam się na sobie - powiedziała w rozmowie z prasą. Co stało się z Gienkiem? - On ma opiekę. Tu mogę uspokoić. Nie wiem, kto się nim teraz zajmuje, ale Marzena oddała tego psa już na początku roku w zaufane sobie miejsce - uspokaja Renata Pałys, przyjaciółka zmarłej aktorki, serialowa Helena Paździoch.

Co o tym sądzicie?

Zerknij tutaj: Z życia wzięte. "Kiedy teść dowiedział się, że pochodzę z biednej rodziny": Wtedy zrobił coś, co mnie zaskoczyło

Nie przegap tego: Nie ma już z nami światowej sławy piosenkarki i aktorki. Odeszła w wieku 80 lat