Sylwia Peretti, gwiazda programu "Królowe życia", wciąż mierzy się z niewyobrażalnym bólem po stracie syna Patryka, który zginął w tragicznym wypadku samochodowym w lipcu 2023 roku. 1 czerwca, w Dzień Dziecka, opublikowała na Instagramie poruszający wpis, w którym dała upust swoim emocjom.


"Być mamą Anioła, to nie to samo co być na co dzień zwyczajną mamą. Być mamą Anioła, to nie dotykać, nie móc przytulać, znikać we łzach. Być mamą Anioła, to zdjęcie trzymać, pytając siebie czyja to wina... Być mamą Anioła za nieba bramą to nie usłyszeć - kocham cię mamo... Kocham cię Synek! Dzieli nas tylko czas..." - napisała Sylwia Peretti, dodając zdjęcia z Patrykiem.


Wpis gwiazdy poruszył serca tysięcy internautów. W komentarzach pod postem pojawiła się fala kondolencji i słów wsparcia. "Jesteś silną kobietą, Sylwio. Pamięć o Patryku na zawsze będzie żywa" - napisała jedna z obserwatorek. "Niech twoje Anioły czuwają nad tobą" - dodała inna.


Sylwia Peretti regularnie dzieli się z fanami swoimi przeżyciami i wspomnieniami związanymi z Patrykiem. W Boże Narodzenie opublikowała wzruszający filmik, w którym opowiedziała o tym, jak bardzo brakuje jej syna podczas tych magicznych świąt.


Pół roku po śmierci Patryka napisała z kolei, że "czasem ludziom zdarza się miłość nie z tego świata". "Naprawdę, nie z tego świata... Otulasz mnie ramionami promieni, wiem że tam jesteś i czekasz na mnie. Nauczyłam się krzyczeć ciszą i płakać uśmiechem. Cisza zabija nawet moje myśli... Nie jest nieobecnością dźwięku, jest dźwiękiem o wielkiej mocy i sile. Nikt kto jej nie zaznał, nie zrozumie, jak głośno jest w ciszy i jak cicho może być w tłumie" - dodała Sylwia Peretti.


To też może cię zainteresować: Adam Małysz mówi "dość"! Legendarny sportowiec zamyka pewien rozdział. "To temat zamknięty"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Emerytka zlitowała się nad parą i wpuściła ich do mieszkania za darmo": Ci jednak po prostu ją oszukali