Agnieszka Fitkau-Perepeczko, znana szerokiej publiczności jako Simona z serialu "M jak miłość", niedawno obchodziła swoje 82. urodziny. Z tej okazji aktorka zamieściła w mediach społecznościowych filmik, na którym z radością tańczy w rytm muzyki. Jej energiczne ruchy i radość życia zaskoczyły wielu fanów, a jednocześnie wywołały falę spekulacji na temat jej sposobów na zachowanie młodości.


Fitkau-Perepeczko, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie, tuż po zdobyciu dyplomu wyjechała do Londynu, a później do Australii, gdzie założyła własną agencję fotograficzną. Po śmierci męża, Marka Perepeczki, oraz utracie roli w "M jak miłość", aktorka coraz rzadziej pojawiała się w Polsce. Swoje 82. urodziny obchodziła w australijskiej posiadłości, którą uważa za ulubione miejsce na świecie.


Na zamieszczonym w sieci filmiku widać, jak aktorka z entuzjazmem tańczy na swojej werandzie, opatrzonym zabawnym opisem: "Jubilat skończył 82 lata... To jak dinozaur... A co wyrabia na swojej ukochanej werandzie?" – napisała z humorem. Ten post ukazał Fitkau-Perepeczko jako osobę z ogromnym dystansem do siebie i życia.


Pomimo pozytywnego przekazu, filmik spotkał się z krytyką, głównie ze strony kobiet. W komentarzach internauci zwracali uwagę, że takie zachowania w jej wieku są nie na miejscu.

"Po moich wybrykach i postach urodzinowych mam swoje przemyślenia. Ludzie ogólnie rzecz biorąc nie akceptują takiego zjawiska, że kobieta w tym wieku żyje normalnie, zachwyca się życiem, uprawia sport" – skomentowała aktorka.


Agnieszka Fitkau-Perepeczko zdradziła swój sekret na zachowanie radości życia mimo upływu lat. "Mówią, że wiek to tylko liczby. To nie jest prawda. Dobry wygląd, sylwetkę, zdrowie zawdzięczamy w pewien sposób genom, ale sposób myślenia o sobie, dobry mózg, ciało i duszę zawdzięczamy tylko i wyłącznie pracy nad sobą!" – wyjaśniła. Aktorka podkreśliła, że nie przejmuje się krytycznymi komentarzami, dotyczącymi jej wyglądu. "Nie mam ton botoksu, jak twierdzą w komentarzach głównie kobiety. Mam zmarszczki i myślę, że niektóre z nich nawet dodają urody (...)" – podsumowała.


Agnieszka Fitkau-Perepeczko jest żywym dowodem na to, że wiek nie musi być przeszkodą w cieszeniu się życiem. Jej postawa i energia są inspiracją dla wielu, pokazując, że każdy dzień można przeżyć z radością i pasją. Bez względu na to, ile mamy lat, możemy czerpać z życia pełnymi garściami, zachowując młodość ducha i radość istnienia.


To też może cię zainteresować: Bracia Golec podzielili się smutną informacją na Polsat Hit Festiwalu. Co się dzieje z ich mamą


Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Jestem bardzo złą żoną. Kładę kotlet obok tłuczonych ziemniaków": Mama kładzie go na wierzch