Kajra i Sławomir to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych par w polskim show-biznesie. Ich kariera nabrała zawrotnego tempa kilka lat temu, a piosenka "Miłość w Zakopanem" stała się prawdziwym hitem. W 2023 roku para rozpoczęła nową przygodę, prowadząc program "Tak to leciało!" w TVP. Niestety, ich czas w telewizji publicznej dobiegł końca.


Para pożegnała się z programem w kwietniu 2023 roku, a nagrane przez nich odcinki są emitowane z opóźnieniem. Jak przyznała Kajra, nie jest zaskoczona tą decyzją i spodziewała się zakończenia współpracy. Chociaż nie żałuje czasu spędzonego w TVP, to teraz skupia się na muzyce i innych projektach, informuje Pomponik.


Wokalistka zdradziła, że wraz z Sławomirem pracują nad nową płytą, która ukaże się już wkrótce. Zapowiada ona "nieszablonową twórczość muzyczną", która z pewnością zaskoczy fanów. Para od dłuższego czasu eksperymentuje z różnymi gatunkami muzycznymi, co widać w ich ostatnich singlach.


Kajra pozytywnie ocenia wybór Kacpra Kuszewskiego na nowego prowadzącego "Tak to leciało!". Uważa, że ma on odpowiednie doświadczenie i charyzmę, aby sprawdzić się w tej roli. Życzy mu oraz całej ekipie programu powodzenia i wielu miłych chwil z uczestnikami.
Chociaż Kajra i Sławomir nie będą już prowadzić show w TVP, to z pewnością nie znikają z show-biznesu. Ich talent i energia gwarantują, że jeszcze nie raz nas zaskoczą. Będziemy z wypiekami na oczach śledzić ich dalszą karierę!


To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. "Ojczym wyrzuca mnie z domu rodziców": Moja własna matka z jakiegoś powodu jest po jego stronie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nowe informacje o stanie zdrowia księżnej Kate. Te wieści budzą niepokój