Edyta Golec, wokalistka zespołu Golec uOrkiestra, regularnie dzieli się z fanami fragmentami swojego życia. Tym razem gwiazda pokazała zdjęcie z przyjemnej czynności, do której każda kobieta z pewnością może się odnieść - udanych zakupów!


Artystka, która słynie z zamiłowania do wysokich obcasów, tym razem postawiła na wygodę i wybrała beżowy trencz, czarne spodnie i bluzkę oraz klapki na koturnie. "A taki outficik dzisiaj. Niech ktoś mi powie, że zakupy nie poprawiają humoru kobiecie?" - napisała na Instastory.


Edyta Golec, pomimo napiętego grafiku koncertów i rodzinnych obowiązków, dba o chwile dla siebie. Relaks i dbanie o wygląd to dla niej niezbędne elementy dbania o zdrowie i równowagę psychiczną. Gwiazda nie raz chwaliła się wizytami w gabinetach kosmetycznych i zabiegami poprawiającymi urodę.


Wkrótce Edyta i jej mąż Łukasz Golec będą świętować 24. rocznicę ślubu. Para, pomimo pojawiających się w mediach plotek o kryzysie, od lat tworzy zgrany duet i wspólnie pielęgnuje swoją miłość.


"W tym roku będziemy obchodzić 24. rocznicę ślubu, jesteśmy szczęśliwi. Zaprzeczamy wszystkim donosom, że coś się dzieje, że jakaś katastrofa u Golców. Jestem wdzięczna losowi, za to, że udało się nam spotkać, że nasze dusze się spotkały, że łączy nas bardzo wiele - tradycja, wychowanie i miłość do muzyki, że mamy wspaniałe dzieci, tworzymy piękną rodzinę, to jest bezcenne. To jest najpiękniejsza nagroda, jaką mogłam sobie w życiu wymarzyć" - mówiła z uśmiechem Edyta w rozmowie z Pomponikiem.


Przed gorącym sezonem koncertowym Edyta stara się wykorzystać każdą wolną chwilę na relaks i przyjemności. Zakupy, dbanie o siebie i rodzina to dla niej najważniejsze wartości, a zbliżająca się rocznica ślubu z pewnością będzie wyjątkowym świętem dla całej rodziny Golec.


Zdjęcie Edyty Golec z zakupów spotkało się z ciepłym przyjęciem fanów, którzy chętnie komentowali jej stylizację i życzyli wszystkiego najlepszego z okazji zbliżającej się rocznicy ślubu.


Artystka po raz kolejny udowadnia, że jest nie tylko utalentowaną muzyczką, ale również inspirującą kobietą, która potrafi łączyć pracę z życiem prywatnym i dbać o swoje szczęście.


To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. "Poprosiłam teściową o zamianę mieszkań. Niedługo urodzę trzecie dziecko": Udzieliła odpowiedzi, która bardzo mnie zdenerwowała


Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Aleksander Sikora stawia kropkę nad "i". W tle Małgorzata Tomaszewska