Krzysztof Rutkowski słynie z zamiłowania do przepychu i nie ma problemu z wydawaniem pieniędzy. Teraz nadchodzi czas na kolejną huczną imprezę - Pierwszą Komunię Świętą syna! Detektyw ujawnił, ile zamierza przeznaczyć na uroczystość, a kwota ta z pewnością zaskoczy wielu.


Prezenty jak z bajki


Syn Krzysztofa Rutkowskiego z pewnością nie będzie mógł narzekać na prezenty komunijne. Już teraz wiadomo, że wśród nich znajdzie się elektryczny samochód o wartości 37 tysięcy złotych, którym będzie mógł się poruszać już od 14 roku życia bez prawa jazdy. Do tego dojdzie jeszcze BMW E-38 do driftu, ale ten prezent będzie czekał na niego na przyszłość, informuje Goniec.


Impreza za 100 tysięcy


To jednak nie koniec atrakcji. Krzysztof Rutkowski planuje wydać na organizację imprezy około 100 tysięcy złotych! Na uroczystości pojawi się około 200 gości, a dla nich przygotowano wiele atrakcji, m.in. fotobudkę, drink bar i instruktora tańca dla dzieci. Będzie to również okazja do świętowania 15-lecia związku Mai i Krzysztofa Rutkowskich, którzy tego dnia wezmą ślub kościelny.


Ślub kościelny w plenerze


Maja Rutkowska zdradziła, że ceremonia ślubna odbędzie się w plenerze, a dla gości przygotowano wiele atrakcji. Kobieta na tę okazję ma przygotowane dwie kreacje.


Apel o rozwagę


Krzysztof Rutkowski przy okazji zaapelował do osób, które wybierają się na komunię świętą swoich pociech, aby dokładnie przemyślały wybór prezentu. Podkreślił, że najważniejsze jest dobro dziecka i zdrowy rozsądek. Odradził też prezenty w postaci quadów i innych niebezpiecznych zabawek.


Komunia na bogato


Komunia syna Krzysztofa Rutkowskiego z pewnością będzie wydarzeniem wyjątkowym i z pewnością na długo zapadnie w pamięć wszystkim gościom. Detektyw nie oszczędza na swoim dziecku i chce, aby ten dzień był dla niego dniem pełnym radości i niezapomnianych przeżyć.


To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. "Szłam ulicą i spotkałam kobietę z psem": Szła i przeklinała, postanowiłam z nią porozmawiać


Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Skandal miłosny lat 60. i 70.: Fanki Seweryna terroryzowały Sipińską i Krajewskiego. Czy to one uniemożliwiły ślub Sipińskiej i Krajewskiego