Koniec "Sylwestra Marzeń" w Zakopanem to dla wielu osób spory szok. Co na to gwiazdy, które od lat występowały podczas tej imprezy?


Zespół Golec uOrkiestra nie ukrywa, że żałuje decyzji o przeniesieniu imprezy. Dla muzyków "Sylwester Marzeń" to nie tylko wyjątkowe wydarzenie muzyczne, ale również doskonała okazja do zarobienia dużych pieniędzy, informuje Goniec.


"Sylwester jest jak kura znosząca złote jajka" - przyznaje Łukasz Golec. Zespół grał podczas "Sylwestra Marzeń" w 2021 roku i doskonale wie, jak ogromny potencjał biznesowy tkwi w tej imprezie.


Golec uOrkiestra nie ma jednak zamiaru rezygnować z sylwesterowych występów. Muzycy są otwarci na propozycje zarówno ze strony stacji publicznych, jak i prywatnych. Jak twierdzi Łukasz Golec, miejsce imprezy nie ma dla nich większego znaczenia. Najważniejsze, aby móc bawić się z fanami w ten wyjątkowy dzień.


Czy uda im się znaleźć równie lukratywną ofertę jak "Sylwester Marzeń"? Czas pokaże. Jedno jest pewne: Golec uOrkiestra nie zamierza zwalniać tempa i z pewnością da o sobie znać podczas tegorocznego sylwestra.


A Wy co sądzicie o końcu "Sylwestra Marzeń" w Zakopanem? Czy żałujecie tej imprezy? Gdzie, według Was, powinien odbywać się sylwester z gwiazdami?


Pamiętajmy, że "Sylwester Marzeń" to nie tylko impreza muzyczna, ale również ważna tradycja. Dla wielu osób to jedyna okazja, aby wspólnie z całą rodziną powitać Nowy Rok. Dlatego tak ważne jest, aby sylwester z gwiazdami odbywał się w miejscu, które będzie dostępne dla wszystkich.


Być może przeniesienie imprezy do innego miasta będzie dobrym rozwiązaniem? Nowe miejsce może przyciągnąć nowych fanów i ożywić turystykę w danym regionie.
Jedno jest pewne: "Sylwester Marzeń" to impreza, która ma wielu zwolenników. Bez względu na to, gdzie będzie się odbywać, z pewnością będzie to wyjątkowe wydarzenie.


To też może cię zainteresować: Nowe fakty o Iwonie Wieczorek zaskoczyły internautów. W sieci znalazły się powalające wieści o zaginionej kobiecie. Pojawiły się ważne ostrzeżenia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Roksana Węgiel komentuje aferę Kaźmierskiej. Jej słowa zaskoczą wszystkich