Pierwsze odcinki na żywo "Mam Talent!" z Agnieszką Woźniak-Starak w roli prowadzącej wzbudziły skrajne emocje. Choć program bije rekordy popularności, część widzów nie jest zadowolona z jej duetu z Janem Pirowskim.


Krytyka duetu prowadzących


Internauci zarzucają Woźniak-Starak brak empatii, sztywność i sztuczność. Nie podoba im się również jej kontakt z uczestnikami i widzami, który oceniają jako dystansowy i mało autentyczny. W porównaniu do niej, świeżo upieczeni jurorzy – Julia Wieniawa i Marcin Prokop – wypadają zdecydowanie lepiej.


Kontrowersje wokół usuwania komentarzy


Do krytyki prowadzących dochodzi jeszcze jeden aspekt, który dodatkowo podgrzewa atmosferę. W komentarzach pod programami na oficjalnych profilach "Mam Talent!" w mediach społecznościowych pojawiają się głosy o usuwaniu przez TVN negatywnych opinii na temat Woźniak-Starak i Pirowskiego. Taka ingerencja w wolną wypowiedź widzów budzi oburzenie i frustrację.


Druga praca Agnieszki Woźniak-Starak


Pomimo krytyki, Woźniak-Starak nie składa broni. Równolegle z prowadzeniem "Mam Talent!" rozwija swoją karierę w innym formacie – wywiadach w samochodzie. Jak sama przyznaje, ten projekt to dla niej nowe wyzwanie i szansa na zdobycie kolejnych doświadczeń.


Co przyniesie przyszłość?


Czy Agnieszka Woźniak-Starak pozostanie w "Mam Talent!" na dłużej? To pytanie, na które na razie nie ma odpowiedzi. Czas pokaże, czy uda jej się przekonać do siebie krytyków i zbudować pozytywną relację z widzami.


To też może cię zainteresować: Szczere słowa Małgorzaty Rozenek-Majdan o zwolnieniu z "Dzień Dobry TVN". Emocjonalne wyznanie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Teściowa wprowadziła się do mieszkania syna przez ciężarną córkę": To, czego od nas wymaga, jest dla mnie nie do pojęcia