Nie pasowały mu wówczas działania zarządców Telewizji Polskiej i ówczesna polityka wewnętrzna.

Rozrywkowy program "Jaka to melodia?", od zawsze kojarzyła się nam z muzykiem Robertem Janowskim, który często osobiście stawał na scenie z mikrofonem, by wziąć udział w części artystycznej telewizyjnego show.

Nikt nie spodziewał się, że po dwudziestu latach pracy, jako prowadzący ulubiony program, Robert Janowski nagle zniknie z kultowego show. Wielu fanów muzyka nie mogło pogodzić się ze zmianą, najpierw na Norbiego, a potem na Rafała Brzozowskiego. Czy ten drugi niebawem straci szansę na prowadzenie "Jaka to melodia?"?

Co z karierą w TVP?

Według opinii wielu widzów Rafał Brzozowski radzi sobie całkiem dobrze, jako prowadzący program rozrywkowy, jednak zapaleni koneserzy muzycznych zgadywanek nie pozostawiają złudzeń — nie ma to, jak stary mistrz Robert Janowski... Na szczęście dla fanów, artysta nie spoczął na laurach i od dawna pełni rolę jurora w polsatowskim programie "Twoja twarz brzmi znajomo".

Jak podaje "Super Express", artysta podczas rozmów z dziennikarzami stwierdził, że zmiany w zarządzie TVP obudziły w nim nowe nadzieje i chęć kibicowania kierownictwu mediów publicznych. Zapytany o ewentualny powrót na "stare śmieci", nie dał jednoznacznej odpowiedzi — Staram się nie planować, bo czasy pandemii pokazały nam wszystkim, że jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, powiedz mu o swoich marzeniach — stwierdził. Możemy zatem rozumieć, że osobiście bardzo chciałby pójść w ślady Macieja Orłosia, jednak obawia się dalekosiężnych deklaracji publicznych.

To też może cię zainteresować: Coraz głośniej o możliwym końcu abonamentu RTV. Nowe władze mają zamiar wdrożyć nowy pomysł. Dla wielu Polaków oznacza to spore finansowe obciążenie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niewiele osób wiedziało o tym, że Adam Małysz ma prawo do emerytury. Orzeł z Wisły otrzymuje specjalny rodzaj świadczenia. Teraz otrzymał podwyżkę