Zaginęła 14-letnia Sandra Palarczyk. Na facebookowym profilu "Gdziekolwiek jesteś" pojawił się poruszający apel zrozpaczonej matki, która błaga o pomoc w odnalezieniu jej ukochanego dziecka. Policja i rodzina zaginionej proszą o pomoc w jej odnalezieniu.

Zaginęła 14-letnia Sandra Palarczyk

Sandra po raz ostatni widziana była 21 kwietnia bieżącego roku. Około godziny 16:00 wyszła z domu w Słubicach, informując mamę, że idzie spotkać się z koleżanką. Do spotkania obu dziewczyn doszło, ale po krótkiej rozmowie miały się rozejść w okolicach Mc'Donalda. Jej mama spróbowała się z nią skontaktować około godziny 19, ale jej telefon nie był już aktywny.

Od dnia zaginięcia rodzina Sandry nie miała od niej żadnego znaku życia. Dziewczyna nie nawiązała też kontaktu z przyjaciółmi. Jak podkreślają bliscy zaginionej Sandry Palarczyk, dziewczyna nie sprawiała do tej pory żadnych problemów wychowawczych i nigdy nie wyłączała telefonu.

Zaginiona Sandra/Facebook @Gdziekolwiekjesteś
Zaginiona Sandra/Facebook @Gdziekolwiekjesteś
Zaginiona Sandra/Facebook @Gdziekolwiekjesteś

Rysopis poszukiwanej

14-letnia Sandra ma 165 cm wzrostu i ciemne blond włosy sięgające za ramiona. Ma niebieskie oczy i jest szczupłej budowy ciała. Znakiem charakterystycznym jest przerwa w lewej brwi.

W dniu zaginięcia miała na sobie czarną bluzę typu kangur, obcisłe jeansy z przetarciami w tym samy kolorze i białe sportowe buty marki Nike. Miała też ze sobą małą torebkę na łańcuszku, na której znajduje się cekinowa podobizna Hello Kitty.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat zaginionej Sandry Palarczyk, proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji. Można to zrobić dzwoniąc pod numer 112. Istnieje też możliwość wysłania anonimowej informacji do "gdziekolwiekjesteś".

Mamy nadzieję, że już niebawem będziemy mogli wam przekazać dobre informacje na temat Sandry.

To też może cię zainteresować: Nowe informacje w sprawie 8-letniego Kamila z Częstochowy. Biologiczny ojciec chłopca zapowiada sądową walkę o syna

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Księżna Kate nie była w stanie powstrzymać emocji. Zdobyła się też na szczere wyznanie dotyczące swoich dzieci

O tym się mówi: Kobieta skorzystała z zabiegu w gabinecie kosmetycznym. Jej usta omal nie eksplodowały