Jak informuje portal "Super Express", amerykańska influencerka Jessica Burko podzieliła się dramatyczną relacją. Kobieta skorzystała z zabiegu kosmetycznego, który omal nie doprowadził do tego, że jej usta eksplodowały. "Coś bardzo poszło nie tak" - przyznała kobieta.

Jessica Burko o dramatycznych konsekwencjach zabiegu kosmetycznego

Jessica Burko jest 27-letnią amerykańską influencerką, która otwarcie przyznaje, że regularnie poprawia swoją urodę w gabinetach kosmetycznych. Już sześciokrotnie powiększała sobie usta. Niestety ostatni raz omal nie doprowadził do tego, że jej usta eksplodowały. Wszystko po tym, jak skorzystała z propozycji darmowego wypełnienia ust.

"Natychmiast po tym, jak zrobił mi zastrzyk, spojrzałam w lustro i zdałam sobie sprawę, jak bardzo jestem spuchnięta" - relacjonowała influencerka, dodając, że z każdą kolejną sekundą obrzęk się powiększał, a ona miała wrażenie, że jej usta eksplodują.

Burko, nie poprzestała tylko na opisaniu całej sytuacji, dodała również nagrania i zdjęcia, które pokazują z całą brutalnością to, czego doświadczyła.

Burko przestrzega fanów

Jessica Burko przyznała, że w pierwszej chwili pomyślała, że opuchlizna jest wynikiem czasu, jaki upłynął od jej ostatniego zabiegu powiększania ust. Poszła do samochodu, ale nim do niego doszła zrozumiała, że "to nie było normalne". Postanowiła wrócić do lekarza, który wykonywał zabieg. Przepisał jej steryd, ale ten nie poprawił sytuacji.

Influencerka powiedziała, że zdaniem lekarza obrzęk był wynikiem tego, że trafił igłą w naczynie krwionośne. Fani Burko są jednak zdania, że u kobiety doszło do rozwinięcia się reakcji alergicznej na podany jej wypełniacz.

Burko przestrzegła swoich sympatyków przed korzystaniem z darmowych zabiegów i lekarzem, do którego poszła. Dodała, że pomimo tej bolesnej przygody, nie zamierza zrezygnować z zabiegów powiększania ust.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Joanna Opozda zdecydowała się na zaskakujący krok w sprawie rozwodu z Antkiem Królikowskim. "Chciałaby wszystko jak najszybciej zakończyć"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niebywałe odkrycie Sióstr Franciszkanek. Zakonnice natychmiast zaopiekowały się maleńkim dzieckiem. Malec trafił do okna życia bez żadnych rzeczy

O tym się mówi:Smutne wieści dla wszystkich fanów polskiego kina i teatru. Nie ma już wśród nas znanego i lubianego aktora. Odszedł w wieku 94 lat