Jak przypomina portal "Pomponik", księżna Kate i książę William doczekali się trójki dzieci. Choć księżna Kate stara się panować nad emocjami szczególnie w trakcie publicznych wystąpień, nie była ich w stanie powstrzymać w trakcie spotkania z rodzicami. Nie mogła nie wspomnieć o swoich pociechach.

Księżna Kate podbija serca Brytyjczyków

Księżna Kate od chwili wejścia do brytyjskiej rodziny królewskiej stara się wspierać nie tylko swojego męża, ale całą monarchię. Księżna Walii nie tylko angażuje się w zadania powierzone jej przez króla Karola III, ale także wychodzi ze swoimi inicjatywami. Przyszła królowa aktywnie włącza się w działalność charytatywną, czym podbija serca ludzi na całym świecie.

Ostatnio odwiedziła The Baby Bank, która oferuje pomoc rodzinom, które z różnych powodów znalazły się w trudnej sytuacji. Księżna Kate chętnie angażuje się w zbiórki organizowane przez instytucję, choćby segregując ofiarowane przez darczyńców ubranka i zabawki. To właśnie przy okazji tego zadania żona księcia Williama miała się rozczulić i wspomnieć o swoich dzieciach.

Księżna Kate opowiedziała o swoich dzieciach

W trakcie segregowania zabawek w ręce przyszłej królowej trafiła zabawka z bajki "Toy Story", której fanką ma być córka Kate i Williama. "Mam wrażenie, że jeszcze wczoraj były takie małe. Naprawdę rosną tak szybko" - miała powiedzieć księżna Walii.

Żona następcy tronu stwierdziła, że następnym razem, kiedy odwiedzi The Baby Bank, musi przyprowadzić ze sobą swoje pociechy, by i one mogły aktywnie włączyć się w pomoc potrzebującym.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Maciej Kurzajewski od wielu lat znany jest opinii publicznej z pracy w roli dziennikarza. Wyszło na jaw, jakie naprawdę wykształcenie ma gwiazdor TVP

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wierni nie kryją oburzenia propozycją księdza. Tego zażyczył sobie duchowny od rodziców dzieci pierwszokomunijnych

O tym się mówi: Apoloniusz Tajner opowiedział o kulisach zakończenia sezonu przez Dawida Kubackiego. Był wtedy ze skoczkiem