Zaginął 13-letni Oliwer Mulszanowski. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach nastolatka. Funkcjonariusze podali rysopis zaginionego chłopca. Do jego zaginięcia doszło w piątek 3 marca. Wszyscy, którzy dysponują informacjami dotyczącymi miejsca jego pobytu lub pozwalającymi to miejsce ustalić, powinni skontaktować się z policją.

Zaginął Mateusz Mulszanowski

Na facebookowym profilu Stowarzyszenia Zaginieni Cała Polska pojawiła się informacja o zaginięciu 13-letniego Oliwiera Mulszanowskiego. Do zaginięcia chłopca doszło w piątek 3 marca. Oliwier samowolnie oddalił się z placówki opiekuńczo-wychowawczej mieszczącej się przy ulicy Ludowej 100 w Częstochowie.

Zaginiony Oliwier ma 157 cm wzrostu. Jest szczupłej budowy ciała. Zaginiony 13-latek ma brązowe oczy i ciemne blond włosy.

W dniu zaginięcia Oliwier miał na sobie szare spodnie dresowe, granatową kurtkę oraz czarne sportowe buty z białymi paskami.

Policja prosi o pomoc w poszukiwaniu 13-letniego Oliwiera

Funkcjonariusze policji prowadzący poszukiwania Oliwiera, proszą o pomoc wszystkich, którzy mają informacje na temat miejsca pobytu zaginionego. Każde doniesienie jest na wagę złota, bo może okazać się pomocne w ustaleniu, co stało się z 13 latkiem.

Osoby dysponujące jakimikolwiek informacjami, proszone są o kontakt z V Komisariatem Policji w Częstochowie. Można to zrobić drogą telefoniczną, dzwoniąc pod numer +47 858 05 00. Można zadzwonić także na numer alarmowy 112.

Informacje można przekazywać także droga mailową, wysyłając je na adres zaginienicalapolska@gmail.com.

Policja/Youtube @Polska Policja
Policja/Youtube @Polska Policja
Policja/Youtube @Polska Policja

Mamy nadzieje, że już niebawem będziemy mogli przekazać wam dobre informacje na temat 13-letniego Oliwiera.

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Siostra podrzucała mi pod drzwi przeziębione dziecko, dzwoniła i uciekała. Postanowiłam ją tego oduczyć

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Św. Łucja przepowiedziała, co wydarzy się w 2023 roku. Czy czekają nas trudne czasy

O tym się mówi: Dyrektor dębickiego szpitala zabiera głos w sprawie odejścia 32-letniej Justyny. Odpiera zarzuty rodziny