Jak przypomina portal "Super Express", Jagoda wyszła ze swojego domu w Poroninie w Nowy Rok. Policja przekazała informacje, gdzie może znajdować się 11-latka. Funkcjonariusze proszą o pomoc w ustaleniu, gdzie może znajdować się zaginiona dziewczynka.

Zaginęła 11-letnia Jagoda z Poronina

Jagoda wyszła ze swojego domu w Poroninie w niedzielę 1 stycznia bieżącego roku, około godziny 5 rano. Jej bliskim nie udło się nawiązać z nią kontaktu. 11-latka była widziana po raz ostatni około godziny 6:15 na dworcu kolejowym. Z ustaleń policji wynika, że wsiadła do pociągu jadącego do Krakowa.

Na Dworcu Głównym w stolicy Małopolski wysiadła około godziny 9:15. Prowadzący poszukiwania funkcjonariusze wskazują, że dziewczynka w dalszym ciągu przebywa w Krakowie, choć na ten moment nie udało im się ustalić dokładnego miejsca jej pobytu.

Policja prosi o kontakt wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje dotyczące Jagody. Można je zgłaszać anonimowo pod numerem 48 47 83 47 400. Można też wykonać telefon na numer alarmowy 112. Należy pamiętać, że nawet najdrobniejszy szczegół może się okazać kluczowy w poszukiwaniach 11-letniej Jagody.

Rysopis 11-letniej Jagody

Jagoda ma około 160 cm wzrostu. Jest szczupłej budowy ciała. Ma blond włosy. W momencie zaginięcia 11-latka miała na sobie czarną kurtkę oraz brązowe spodnie. Na głowie mogła mieć założony brązowy bądź beżowy kaptur od bluzy.

Miała też ciemne sportowe buty z wyróżniającymi się elementami odblaskowymi i jasnymi podeszwami. 11-latka miała też przy sobie plecak marki Adidas w kolorze kremowo-szarym.

c

Widzieliście gdzieś Jagodę?

To też może cię zainteresować: Nie milkną echa sylwestrowego koncertu zorganizowanego przez TVP. O wpadce Zenka Martyniuka mówią wszyscy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Prokurator z serialu "Sędzia Anna Maria Wesołowska" usłyszał wyrok sądu. Szczegóły sprawy zaskakują

O tym się mówi: Meghan Markle znów na ustach wszystkich. To, co powiedziała, nie ujdzie żonie księcia Harry'ego na sucho. Kpiące słowa o królowej Elżbiecie II