Jak przypomina portal "Pomponik", książę Harry i Meghan Markle w ciągu ostatnich 10 dniach brali udział w uroczystościach związanych ze śmiercią i pochówkiem królowej Elżbiety II. Nie zabrakło ich również w trakcie odbywającego się w poniedziałek 19 września pogrzebie monarchinii. Jeśli ktoś jednak liczył na to, że Sussexowie pozostaną w Londynie nieco dłużej, srogo się zawiedzie. Para książęca zdecydowała się wrócić do Kalifornii. Trudno się temu dziwić. Mieli ku temu ważny powód. A nawet dwa powody.

Zbuntowany książę

Ostatnie dni nie były łatwe dla członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Po 70. latach spędzonych na tronie, w wieku 96. lat zmarła królowa Elżbieta II. W uroczystościach żałobnych brali udział wszyscy członkowie monarchii. Nie zabrakło również najbardziej zbuntowanych członków rodziny - księcia Harry'ego i księżnej Meghan.

Para przed dwoma laty zdecydowała się opuścić Wielką Brytanię i zacząć życie na własny rachunek za oceanem. Przy okazji napsuli trochę krwi pozostałej części rodziny, chętnie udzielając wywiadów, które nie budziły szczególnego entuzjazmu royalsów. Wpłynęły też na znaczne ochłodzenie się stosunków Harry'ego z ojcem, bratem i babcią.

Sussexowie znów odeszli

Książę Harry i Meghan przebywali w Europie w związku z działalnością charytatywną. Niestety ich pobyt na starym kontynencie przedłużył się po tym, jak w czwartek 8 września zmarła Elżbieta II. Po pogrzebie królowej, Sussexowie chcą jak najszybciej wrócić do Stanów. Powodem rychłego powrotu nie są jednak niesnaski rodzinne, ale fakt, że tam została dwójka ich dzieci.

"Meghan i Harry zaplanowali powrót do Kalifornii niemal od razu po pogrzebie królowej. Chcą jak najszybciej zobaczyć się z Archim i Lilibet po ponad dwutygodniowej rozłące" - zdradziło źródło związane z parą książęcą w rozmowie z "Us Week". Nigdy wcześniej nie rozstawali się ze swoimi pociechami na tak długo.

Książę Harry i Meghan Markle. Źródło: youtube.com
Książę Harry i Meghan Markle. Źródło: youtube.com
Książę Harry i Meghan Markle. Źródło: youtube.com

Zaskoczyła was decyzja księcia Harry'ego i jego żony?

To też może cię zainteresować: Niepokojące odkrycie na jednym z cmentarzy w Polsce. Na miejsce od razu wezwano służby. To nie pierwszy taki przypadek w tej miejscowości

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jolanta Kwaśniewska opowiedziała o prezencie, jaki dostała od królowej Elżbiety II. "Byłam przekonana, że to jest spódniczka dla mojego męża"

O tym się mówi: Niezwykłe zjawisko na niebie uwiecznione na zdjęciu. Czy to ręka Boga