Internet pełen jest niesamowitych nagrań i zdjęć zjawisk, które laikom ciężko jest zrozumieć i wyjaśnić. Świat, jakiego obecnie doświadczamy, generuje w nas silną potrzebę otrzymania informacji lub wyraźnego znaku, że wszystko będzie dobrze.

"Ręka Boga" pojawiła się na niebie

Na facebookowej stronie Lubuskich Łowców Burz pojawiło się zdjęcie wykonane przez internautkę Annę Konieczny. Autorka podzieliła się widokiem, który wielu ludzi może przerazić i zachwycić jednocześnie.

Na zdjęciu widać niecodzienną formację chmur, które przybrały formę wielkiej dłoni sięgającej z nieboskłonu ku ziemi. W komentarzach pod postem posypały się wyrazy podziwu i lęku przed tym, co widać na fotografii. Wielu internautów podzieliło się również własnymi zdjęciami nieba, które ostatnimi czasy wygląda coraz dziwaczniej i niepokojąco.

Zdjęcie powstało w miejscowości Krzyż Wielkopolski, lecz w komentarzach pojawiły się równie niepokojące materiały z całej Polski. Wielu komentujących nazwało tę formę chmur "Ręką Boga", zaznaczając przy tym, że widok robi ogromne wrażenie i budzi lęk.

Cudowne a zarazem straszne/ Ależ to piękne i groźne/ Ręka Boga - komentują internauci, którzy podzielili się na poważnie podchodzących do publikacji i takich, którzy postanowili zażartować ze zdjęcia lub innych komentujących.

Co o tym sądzicie? Czy faktycznie jest to znak zbliżającej się kary boskiej?

Jak informował portal Życie: TO MOŻE BYĆ PRZYSZŁA PIERWSZA DAMA. UJAWNIONO, CZYM SIĘ ZAJMUJE

Portal Życie pisał również o… KSIĘŻNA KATE PRZEJĘŁA OBOWIĄZKI KRÓLOWEJ ELŻBIETY II. CZY TO OZNACZA WIELKIE ZMIANY W BRYTYJSKIEJ RODZINIE KRÓLEWSKIEJ