W czwartek światowe media obiegła informacja o śmierci królowej Elżbiety II. Jej następcą został jej syn, Karol III, który już przejął wszystkie związane z tym tytułem obowiązki.

Portal „MSN” podaje, że nowy król już musi się mierzyć z różnymi trudnościami. W sobotę w trakcie powrotu z ceremonii oficjalnego ogłoszenia go monarchą doszło na drodze w Londynie do dosyć groźnego incydentu.

Jedna z osób zgromadzonych przy trasie przejazdu limuzyny wiozącej króla Karola III z powrotem do Pałacu Buckingdam wtargnęła na drogę i rzuciła się w kierunku pojazdu.

„Niestety, doszło do niecodziennej sytuacji. Jeden z przechodniów najprawdopodobniej przeskoczył przez bramkę” - podaje portal ladbible.com.

Pilnujący porządku funkcjonariusze szybko dostrzegli sytuację i odpowiednio zareagowali. Mundurowi szybko obezwładnili mężczyznę.

Na razie nie są znane powody tego zachowania. Wiadomo jednak, że nowy król będzie musiał się uzbroić w cierpliwość. Powszechnie uważa się, że nie jest tak lubiany jak jego matka, która służyła jako królowa przez ponad siedemdziesiąt lat.

królowa Elżbieta II / YouTube: The Royal Family Channel
królowa Elżbieta II / YouTube: The Royal Family Channel

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: IMGW wydało nowe ostrzeżenia dotyczące pogody w trakcie weekendu. Niedziela ma stanąć pod znakiem intensywnych zjawisk atmosferycznych. Co nas czeka

Jak informował portal „życie.news”: Zachowanie proboszcza jednej z parafii w Polsce woła o pomstę do nieba. Zażądał niebotycznej kwoty za posługę pogrzebową. To jednak nie wszystko

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Maciej Kurzajewski pochwalił się sporym sukcesem. Reakcja Katarzyny Cichopek z pewnością nie uciszy plotek o ich romansie

Sprawdź również ten artykuł: Nie milkną echa dymisji Jacka Kurskiego. Co jego odejście z TVP oznacza dla Zenka Martyniuka i wielu innych gwiazd