Jak przypomina portal "Pomponik", Maciej Kurzajewski obchodził będzie w przyszłym roku swoje 50. urodziny. Z tego powodu dziennikarz zdecydował się zrobić coś wyjątkowego. Osiągnięcie założonego celu sprawiło Kurzajewskiemu sporo satysfakcji. Katarzyna Cichopek nie przeszła obok tego obojętnie.

Maciej Kurzajewski postanowił sobie coś udowodnić

Przed 50. urodzinami Maciej Kurzajewski postanowił udowodnić sobie, że wciąż jest jeszcze młody i sprawny. Dziennikarz postanowił wziąć udział w zawodach "Ironman 703", jakie odbywały się w Poznaniu. Ukończeniem zawodów Kurzajewski postanowił pochwalić się w mediach społecznościowych, gdzie zamieścił fotografię z dotarcia na metę.

Do zdjęcia zapozował wspólnie ze znajomymi, dumnie prezentując zawieszony na szyi medal. "To było niesamowite! Mój triathlonowy debiut. Na mecie frajda większa niż po ukończeniu maratonu" - napisał w komentarzu Kurzajewski, wyraźnie dumny ze swojego osiągnięcia, jakim było przebiegnięcie niemal 22 km, przepłynięcie 1,9 km oraz przejechanie rowerem 90 km.

Obok wpisu Macieja Kurzajewskiego nie przeszła obojętnie jego programowa partnerka. Katarzyna Cichopek zamieściła pod zdjęciem komentarz, którym była emotikona serca.

To z pewnością nie uciszy plotek o ich romansie

W tej reakcji wiele osób doszukuje się dowodu na to, że relacje Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego zdecydowanie wykraczają poza czysto zawodowe, a nawet czysto przyjacielskie. Przypomnijmy, plotki o domniemanym romansie Cichopek i Kurzajewskiego rozgorzały po tym, jak aktorka ogłosiła, że ona i Marcin Hakiel zdecydowali się rozstać.

Oliwy do ognia plotek dolał były mąż Katarzyny Cichopek, który niedługo po rozstaniu w wywiadzie udzielonym Aleksandrze Kwaśniewskiej zasugerował, że powodem rozpadu jego małżeństwa była zdrada ze strony jego żony.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski/YouTube @plotki24h
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski/YouTube @plotki24h
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski/YouTube @plotki24h

Od początku Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski konsekwentnie milczą i nie komentują swoich wzajemnych relacji.

Co sądzicie o wyczynie Macieja Kurzajewskiego i o jego domniemanym romansie z Katarzyną Cichopek?

To też może cię zainteresować: Krzysztof Rutkowski nie zamierza odpuszczać. Czy to nie koniec jego udziału w "Tańcu z Gwiazdami"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kolejne zaskakujące doniesienia na temat Jacka Kurskiego obiegły media. Takiego obrotu spraw trudno się było spodziewać

O tym się mówi: Rząd szykuje spore zmiany dla właścicieli nieruchomości. Zapłacą nie tylko ci, którzy sprzedają swoją nieruchomość. O co chodzi