15-letnia Iryna wyszła z domu w Pawłówku 9 sierpnia bieżącego roku i już do niego nie wróciła. Gdy widziana była po raz ostatni, znajdowała się około godziny 19:30 przy ulicy Kościerskiej w Chojnicach dzień później, 10 sierpnia.

Zaginęło kolejne dziecko. Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach

Po opuszczeniu miejsca zamieszkania 15-latka nie nawiązała kontaktu z nikim znajomym, ani z bliskimi. Dziewczynka ma 150 cm wzrostu, brązowe oczy, jest szczupłej budowy ciała i ma długie, brązowe włosy.

W chwili zaginięcia iryna miała na sobie czarną koszulkę z krótkim rękawkiem, jeansowe, niebieskie krótkie spodenki, oraz sportowe buty koloru białego. Miała również przy sobie torebkę przewieszoną na ramię koloru czarnego.

Każdy, kto jest w stanie udzielić jakichkolwiek informacji przydatnych w odnalezieniu nieletniej, proszony jest o kontakt z komendą powiatową policji w Chojnicach pod numerem telefonu: 47 743 62 22, albo przez kontakt z numerem alarmowym 112.

Stowarzyszenie Zaginieni Cała Polska, publikując ogłoszenie na swojej stronie na Facebooku oferuje również e-mail kontaktowy zaginienicałapolska@gmail.com.

O tym się mówi: Nadal nie ma informacji na temat tego, co spowodowało katastrofę ekologiczną na Odrze. Dlaczego dochodzenie trwa tak długo

Zerknij tutaj: Dziwna odpowiedź Przemysława Czarnka na trudną sytuację w oświacie. Minister nie widzi problemu w braku chętnych nauczycieli do pracy w szkołach