Jak widnieje w ogłoszeniu Stowarzyszenia Zaginieni Cała Polska, opublikowanym na Facebooku, chłopiec opuścił miejsce zamieszkania bez obuwia.

Niewyjaśnione zaginięcie 16-letniego Dariusza. Owiane tajemnicą fakty mocno niepokoją

Nastolatek jest mieszkańcem Tychnowy. Z domu wyszedł około godziny 21:25 i pospiesznie udał się w stronę przejazdu kolejowego, który znajduje się nieopodal kościoła.

Jak podaje stowarzyszenie zaginieni cała Polska Kwidzyn, w chwili zaginięcia 16-letni Dariusz Falkowski miał na sobie spodnie dresowe w kolorze ciemnym, czerwono-brązowy t-shirt, jednak nie włożył butów. Jego życie jest poważnie zagrożone.

Dariusz Falkowski prawdopodobnie może przebywać w miejscowościach Baldram, Barcice lub Kwidzyn. Ma około 170 cm wzrostu, włosy w kolorze ciemny blond, oczy niebieskie i jest szczupłej budowy ciała. Znakiem szczególnym są braki w uzębieniu w szczęce (górne zęby). Chłopiec może potrzebować natychmiastowej pomocy medycznej.

Każda osoba, która posiada jakiekolwiek informacje będące pomocnymi w odnalezieniu miejsca pobytu poszukiwanego Dariusza, proszona jest o skontaktowanie się z Komendą Powiatową Policji w Kwidzynie pod numerem telefonu: 47 742 92 22.

Można się również kontaktować pod alarmowym numerem 112. Stowarzyszenie oferuje również email kontaktowy w tej sprawie zaginienicałapolska@gmail.com.

O tym się mówi: Kolejne wieści o Lechu Wałęsie. Wiadomo już na jakim etapie jest jego leczenie

Zerknij też tutaj: Już niebawem ruszy przyjmowanie wniosków o dodatek w kwocie 3 tysięcy złotych. Kto może liczyć na jego wypłatę