Niestety, wczoraj nasza wielka tenisistka, Iga Świątek odniosła pierwszą porażkę od długiego czasu. Polka przegrała z Francuzką – Alize Cornet. Przypomnijmy, że do tej pory, Iga Świątek wygrała 37. meczów z rzędu!

Iga Świątek musi pogodzić się z porażką

Od samego początku Iga Świątek zaznaczała, że nie jest fanką gry na trawie. Co więcej, od czasu wygranej w turnieju Roland Garros, nasza tenisistka zrobiła sobie nieco wolnego i wczorajszy mecz był pierwszym jej zmaganiem od 3 tygodni.

Iga Świątek wygrała mecze I i II rundy, jednak osiągnęła to z niebywałym trudem. Niestety, mecz III rundy, który rozegrała z Francuzką, przyniósł naszej tenisistce porażkę. Tym oto sposobem, liderka do wygranej na Wimbledonie musiała obejść się smakiem. Mimo porażki, eksperci oraz fani nieustannie trwają przy Idze Świątek i zaznaczają jej niebywałe sukcesy!

Nasza tenisistka i tak odniosła niebywały sukces, który docenia cały świat

W tym roku Iga Świątek wystąpi jeszcze w US Open, który na szczęście dla naszej tenisistki, odbędzie się na twardych kortach. Sam profil znanego turnieju pogratulował Idze Świątek tak niebywałych rezultatów!

- Seria, jakiej nie widzieliśmy przez dekady. Czapki z głów przed Igą Świątek – napisano na oficjalnym profilu US Open na Twitterze.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKA ZASKOCZYŁA POKAZUJĄC STARE ZDJĘCIE MAMY. RZADKO MOŻNA ZOBACZYĆ BYŁĄ PIERWSZĄ DAMĘ W TAKIM NIEZOBOWĄZUJACYM WYDANIU

PORTAL "ŻYCIE" PISAŁ RÓWNIEŻ: NAJNOWSZY PROJEKT RZĄDU WYWOŁUJE MIESZANE REAKCJE POLAKÓW. CHODZI O EMERYTURY OBYWATELI. PARTIA RZĄDZĄCA MA ZAMIAR PRZEŚWIETLIĆ KONTA MILIONÓW OSÓB