Ostatnia decyzja Ministerstwa Edukacji i Nauki niewątpliwie jest przełomowym krokiem. Jak podaje portal Super Express, Przemysław Czarnek zadecydował o wprowadzeniu gry do kanonu lektur szkolnych! Chyba nikt nie spodziewał się takiej decyzji w przeciągu najbliższych lat!

Wiele osób jest zaskoczonych taką decyzją Ministerstwa Edukacji i Nauki

Mowa tutaj o grze Wiedźmin „This War of Mine”. Pozycja ta cieszy się ogromnym uznaniem na całym świecie, bowiem otrzymała już 100 nagród. Wyróżniono przede wszystkim fabułę oraz muzykę. Gra została wydana przez CD Projekt RED.

Co więcej, obecnie grę można już za darmo pobrać ze strony rządowej gov.pl. To również dość niebywały krok w kierunku młodzieży, który zdobył uznanie.

Przemysław Czarnek zdecydował się na bardzo odważny krok!

- Oprócz tego, że jest to edukacja dla młodzieży, to jest to również promocja dla tego rynku, który naprawdę w Polsce dobrze wygląda. Wpisuje się to w unowocześnianie szkół, na które idzie kilka miliardów złotych - zaznaczył Przemysław Czarnek podczas jednej z rozmów.

A jaka jest Wasza opinia na temat wprowadzania do kanonu lektur szkolnych gier? Oczywiście mowa tutaj o pozycji, która bez wątpienia jest jedną z najlepszych gier w historii.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKA ZASKOCZYŁA POKAZUJĄC STARE ZDJĘCIE MAMY. RZADKO MOŻNA ZOBACZYĆ BYŁĄ PIERWSZĄ DAMĘ W TAKIM NIEZOBOWĄZUJACYM WYDANIU

PORTAL "ŻYCIE" PISAŁ RÓWNIEŻ: NAJNOWSZY PROJEKT RZĄDU WYWOŁUJE MIESZANE REAKCJE POLAKÓW. CHODZI O EMERYTURY OBYWATELI. PARTIA RZĄDZĄCA MA ZAMIAR PRZEŚWIETLIĆ KONTA MILIONÓW OSÓB