Jak informuje serwis „SE”, od wielu tygodni coraz głośniejsze staja się doniesienia o potencjalnie „zmianie warty” na Kremlu. Doniesienia o ciężkiej, a nawet śmiertelnej chorobie Władimira Putina przybierają na sile. Wiele zachodnich mediów tworzy listy potencjalnych następców obecnie urzędującego prezydenta Federacji Rosyjskiej. Kto miałby zostać głową państwa rosyjskiego po ewentualnym odejściu Putina?

Okazuje się, że w rozmowach na temat ewentualnym zmian personalnych na szczytach władzy w Rosji pojawia się wiele interesujących, ale i mocno zaskakujących nazwisk. Na liście kandydatów pojawił się m.in. szef Rady bezpieczeństwa Rosji Nikołaj Patruszew czy minister obrony Siergiej Szojgu. Jedna z kandydatur jest jednak mocno szokująca, bo chodzi o młodą osobę z najbliższego otoczenia prezydenta. O kim mowa?

Kto miałby zostać następcą Putina? Na targu nazwisk jedno zdecydowanie szokuje. Czy Rosjanie przystaną na takie rozwiązanie?

Utrzymujacy się u władzy w Rosji Władimir Putin miał zawsze talent do arbitrażu między rodzinami rosyjskich oligarchów i jak mało kto potrafił utrzymać konsensus i kompromis miedzy interesami znajdujących się u szczytu rosyjskiego władzy klanów. Mowa tutaj nie tylko o samej władzy, ale również wojsku, służbach specjalnych czy biznesie.

Jednak stan zdrowia i ogólny wizerunek Putina na arenie międzynarodowej są coraz słabsze i wiele osób zastanawia się nad zmianą u szczytu władzy. Od dawna mówi się o tym, że nowym prezydentem Rosji miałby zostać Nikołaj Patruszew, obecny sekretarz Rady Bezpieczeństwa, wcześniej szef FSB. O Patruszewie mówi się jako o ideologicznym kole zamachowym środowiska Putina> jednak wiek Patruszewa, który ma już 70 lat to główna przeszkoda na drodze do prezydentury.

Wśród nazwisk pojawił się również minister obrony Siergiej Szojgu, którego doskonale postrzegają sami Rosjanie, a jego lojalność wobec Putina stała się sławna. Jednak jedno nazwisko na liście kandydatów mocno zaskakuje, gdyż pojawia się tam młodsza córka Putina. Mówi się tutaj o analogii do Jelcyna i jego córki, będącej pod koniec jego rzadów oficjalną doradczynią. Czy tak się stanie?

Władimir Putin/ YouTube @WION

Jak informował portal "Życie News": ZACHODNIE MEDIA PRZEKONUJĄ, ŻE ZNALAZŁ SIĘ DOWÓD NA POWAŻNĄ CHOROBĄ PUTINA. DO SIECI TRAFIŁO NAJNOWSZE NAGRANIE Z PREZYDENTEM ROSJI. O CO CHODZI

Przypomnij sobie: MEGHAN MARKLE POSTAWIŁA NA SZCZEROŚĆ W KWESTII SWOICH DZIECI. ŻONA KSIĘCIA HARRY’EGO W OTWARTY SPOSÓB O ARCHIM I LILIBET. ZDRADZIŁA ICH UROCZY SEKRET

Portal "Życie News" pisał również: SEZON NA WIOSENNE WARZYWA W PEŁNI. WIADOMO, JAK SPRAWIĆ, ABY POMIDORY W NASZYM OGRODZIE ROSŁY DORODNE I SOCZYSTE. WAŻNA JEST STAŁA OBSERWACJA SADZONEK

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ZASKAKUJĄCY ZWROT AKCJI W RODZINIE KRÓLEWSKIEJ. KSIĄŻĘTA WILLIAM HARRY SPOTKALI SIĘ PIERWSZY RAZ OD MIESIĘCY. POTRZEBNA BYŁA INTERWENCJA ICH OJCA