Ostatnie miesiące dla członków rodziny królewskiej nie były zbyt dobre, a sporym zaskoczeniem dla wielu Brytyjczyków był fakt przybycia do rodzinnego kraju księcia Harry’ego wraz z żoną, Meghan Markle. Powodem był oczywiście jubileusz 70-lecia panowania królowej Elżbiety II. Jednak w trakcie oficjalnych uroczystości książę Harry i książę William nie wymienili się nawet spojrzeniami!

W trakcie uroczystego nabożeństwa książęta z żonami siedzieli po przeciwnych stronach kościoła, a po opuszczeniu świątyni nie porozmawiali nawet przez chwilę. Okazuje się jednak, że spotkania między braćmi doszło w trakcie jubileuszowych uroczystości. Książęta spotkali się prywatnie, bez kamer, a rozmowa toczyła się przez trzy godziny.

Książę William i książę Harry spotkali się po wielu miesiącach. W tej sprawie musiał interweniować sam książę Karol. Jak wygląda sytuacja między braćmi?

Obchody Platynowego Jubileuszu panowania królowej Elżbiety II odbywały się od minionego czwartku do niedzieli. Na to wydarzenie postanowił przyjechać ze Stanów Zjednoczonych książę Harry wraz z żoną i dziećmi. Rodzina przyjechała do Wielkiej Brytanii pierwszy raz po wyprowadzce z kraju, czyli po tzw. megxicie.

Jak informuje serwis Plotek na bazie informacji gazety New Idea, do spotkania braci doszło już w środę przed rozpoczęciem obchodów jubileuszu. Książę Karol miał wystosować oficjalne zaproszenie na kolację dla swoich synów. Spotkanie miało miejsce w Clarence House. Co ciekawe, pojawienie się obu braci miało być obowiązkiem. Pragnieniem księcia Karola jest to, aby doszło do pogodzenia się jego synów.

Nie jest jednak wiadome, czego dotyczyły rozmowy, gdyż odbyły się one bez kamer i fotoreporterów. Bracia mieli zobowiązać się do właściwego zachowania, aby nie przynosić smutku królowej.

Książę Harry i książę William/YouTube @Dla Ciekawskich

Jak informował portal "Życie News": PRZEDSTAWICIELOM WIELU ZNAKÓW ZODIAKU ROZPOCZYNAJĄCY SIĘ TYDZIEŃ MOCNO DA SIĘ WE ZNAKI. LEPIEJ MIEĆ SIĘ NA BACZNOŚCI. CO ZAPOWIADA HOROSKOP NA TE DNI

Przypomnij sobie: MILIONY POLAKÓW MUSZĄ SIĘ POSPIESZYĆ ZE ZŁOŻENIEM KLUCZOWEJ DEKLARACJI. SPÓŹNIALSCY NARAŻAJĄ SIĘ NA BARDZO WYSOKI MANDAT. ZOSTAŁ NA TO OSTATNI MOMENT

Portal "Życie News" pisał również: WYJĄTKOWE ZNALEZISKO ODKRYTE W TRAKCIE REMONTU ZABYTKOWEGO KOŚCIOŁA. ARCHEOLODZY SĄ PRZEKONANI, ŻE JEST ABSOLUTNIE UNIKATOWE NA SKALĘ CAŁEGO KRAJU

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: PIĘCIOLATKA, KTÓRA JEST NAJLEPSZYM PRZYKŁADEM DO NAŚLADOWANIA. DZIEWCZYNKA OKAZAŁA WIELKIE SERCE, A JEJ GEST SPOTKAŁ SIĘ Z APLAUZEM MILIONÓW LUDZI