Jasnowidz z Człuchowa od kilku tygodni praktycznie nie podał do publicznej wiadomości, ani jednej pozytywnej wizji najbliższej przyszłości. Trudno się temu jednak dziwić, biorąc pod uwagę to, co obecnie dzieje się na świecie. Wiele przepowiedni wizjonera boleśnie się sprawdziło i wciąż sprawdza. Tym razem znów zapowiedział trudny czas, który nadciąga wielkimi krokami.

Czy ludzkość czeka w tej chwili na trzeciego jeźdźca Apokalipsy, czyli głód? Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości, że kryzys żywnościowy dotyka nas coraz mocniej, a ilość jedzenia znacząco spada, co przekłada się na coraz wyższe ceny w sklepach. Jasnowidz właśnie zapowiedział nadejście wielkie kryzysu!

Krzysztof Jackowski przekonuje, że idą ciężkie czasy pod względem żywności. Polaków i wiele innych narodów na świecie czeka głód? Jego wizja jest porażająca!

Jak informuje serwis O2, w ostatnim wejściu na żywo na swoim kanale w serwisie YouTube Krzysztof Jackowski przypomniał, ze na temat nadejścia głodu wypowiadał się już wcześniej i był pewien, że tak się stanie. Jak sam przyznaje, mówił o biedzie, która dotyka tak mocno, że jesteśmy zwyczajnie głodny, bo stać nas na jedzenie. Przekonuje, że czeka nas wielki kryzys, który ma być swoistym oraniem pola w celu zburzenia starego porządku i „ponownym obsianiem”.

Przypomniał również o masowym dodruku pieniądza, co powoduje inflację. Przekonuje również, że może to być zapowiedź totalnego zawalenia się istniejącego porządku gospodarczego i finansowego, czyli preludium do zapowiadanego „wielkiego resetu”., Co to ma być w domyśle?

- To wszystko może doprowadzić do sytuacji, gdzie nie wszystko będzie nam się należeć. Nie każdy będzie mógł dostać się do lekarza, zachować to, co posiada, bądź nabyć rzeczy w tej chwili oczywiste - jak samochód – wyjaśnia Jackowski, przypominając, że podobnie było w czasach PRL.

Jak informował portal "Życie News": KASIA CICHOPEK MA WYRAŹNIE DOŚĆ MEDIALNYCH DONIESIEŃ NA TEMAT ROZSTANIA Z MĘŻEM. PEŁNOMOCNICZKA GWIAZDY WYDAŁA OŚWIADCZENIE. PADŁY SŁOWA O SĄDZIE

Przypomnij sobie: JAROSŁAW KACZYŃSKI UWIELBIANY PRZEZ KOBIETY NA KONWENCJI PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI. SZEF PARTII RZĄDZĄCEJ DOCZEKAŁ SIĘ WIELU AKTÓW CIEPŁA I CZUŁOŚCI

Portal "Życie News" pisał również: BEATA TADLA I JAROSŁAW KRET CZEKAJĄ NA KONIEC PROCESU SĄDOWEGO. BYŁA PARA SPIERA SIĘ O KREDYT MIESZKANIOWY. NA JAW WYSZŁY NIEBYWAŁE KULISY ICH RELACJI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: CHWASTY W OGRODZIE NIE DAJĄ ZA WYGRANĄ? PRACE OGRODOWE Z UŻYCIEM PRODUKTU Z KUCHENNEJ SZAFKI NIE BYŁY PROSTSZE. SODA OCZYSZCZONA TO ISTNE REMEDIUM