Choć od rozstania Beaty Tadli i Jarosława Kreta minęły już cztery lata, a dziennikarka zdążyła od tego czasu wejść w nowe związki, a nawet wyjść za mąż to byli kochankowie spierają się w sądzie o kredyt mieszkaniowy, który zaciągnęli wspólnie w czasach, gdy myśleli o wspólnej przyszłości. Eks partnerzy czekają na ostateczny wyrok sądu, a na jaw wychodzą kolejne szczegóły ich pożycia!

Nie da się ukryć, ze ten związek należał do mocno kontrowersyjnych, gdyż o Jarosławie Krecie od lat krążyły plotki dotyczące tego, że prezenter pogody nie jest zbyt stały w uczuciach. W licznych wywiadach, których para wspólnie udzieliła Jarosław Kret zapewniał, że ma zamiar oświadczyć się dziennikarce i się z nią ożenić. Po ich rozstaniu doszło do publicznego prania brudów.

Beata Tadla i Jarosław Kret cały czas spierają się o zaciągnięty wspólnie kredyt mieszkaniowy. Pożyczka opiewa na 860 tysięcy złotych!

Gdy para deklarowała wspólną przyszłość zdecydowała się wziąć kredyt mieszkaniowy na zakup nieruchomości pod Warszawą, którą dziennikarka nazwała pieszczotliwie „kretowiskiem” Jednak wkrótce segment stał się sporym problemem dla obojga, a zasadniczo to pożyczka zaciągnięta na ten cel. Na temat tego, kto i w jakiej wysokości ma spłacać zobowiązanie spierają się do dziś i to na drodze sądowej.

10 maja miało dojść do rozprawy, która jednak nie dała rozwiązania. Pogodynek ma domagać się od byłej ukochanej zwrotu kosztów, które poniósł na zakup mieszkania. Beata Tadla miała wpłacić jedną trzecią kwoty. Jak informuje „Na Żywo” dziennikarka nie miała tak dużej zdolności kredytowej, aby wziąć na siebie większą kwotę. Dziennikarka miała rekompensować to przez duży wkład w gospodarstwo domowe.

- Jarek nie dokładał się do wspólnego budżetu. Nawet, gdy robili zakupy ona płaciła – przekonuje informator tabloidu, cytowany przez Pomponik.

Kolejna rozprawa została wyznaczona na 20 października.

Beata Tadla/YT @tvnpl

Jak informował portal "Życie News": EKSPERCI GOSPODARCZY Z POWALAJĄCYMI NA KOLANA WNIOSKAMI NA PRZYSZŁOŚĆ. ZA CHWILĘ MA NAS CZEKAĆ ŻYWNOŚCIOWY ARMAGEDON. SYTUACJA JEST ZŁA I POGARSZA SIĘ

Przypomnij sobie: W SIECI ZNALAZŁY SIĘ ARCHIWALNE ZDJĘCIA ADAMA MAŁYSZA. WSPOMNIEŃ CZAR FANÓW „ORŁA Z WISŁY”. OD CZASU STARTÓW W PUCHARZE ŚWIATA ZUPEŁNIE SIĘ ZMIENIŁ

Portal "Życie News" pisał również: WIADOMO, CO STAŁO SIĘ ZE STATUETKĄ ZWYCIĘZCÓW EUROWIZJI. WARTOŚĆ NAGRODY JEST WRĘCZ PORAŻAJĄCA. WSZYSTKO ROZEGRAŁO SIĘ W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: W CZERWCU TRZEBA SIĘ SPODZIEWAĆ DUŻYCH ĆWICZEŃ WOJSKOWYCH NA MORZU BAŁTYCKIM. ŻOŁNIERZE BĘDĄ ĆWICZYĆ W RAMACH BALTOPS 22. DOWIEMY SIĘ, CO NA TO ROSJA