Jak przypomina portal "Interia", w ostatnim czasie wiele mówi się o zdrowiu Władimira Putina. Pojawiło się wiele informacji o tym, że rosyjski dyktator mierzy się między innymi z chorobą nowotworową. Głos w sprawie doniesień zabrał minister spraw zagranicznych, Siergiej Ławrow. Co powiedział w wywiadzie udzielonym francuskiej telewizji?

Władimir Putin chory?

Od początku rosyjskiej agresji na Ukrainę, pojawia się wiele doniesień wskazujących na pogarszający się stan zdrowia Władimira Putina. Z informcji wywiadowczych, przekazanych przez stronę Ukraińską wynika, że rosyjski dyktator cierpi między innymi na chorobę nowotworową.

Internauci zwracali nie raz uwagę, na dziwne zachowanie Władimira Putina na nagraniach, jakie pojawiały się w mediach. Podkreślano, nienaturalną pozę, w jakiej siedział dyktator, wyraźnie zaokrągloną twarz, czy trudności w wypowiadaniu kolejnych słów. Do kwestii stanu zdrowia Putina odniósł się Siergiej Ławrow. Co powiedział?

Władimir Putin/YouTube @naTemat.pl
Władimir Putin/YouTube @naTemat.pl
Władimir Putin/YouTube @naTemat.pl

Siergiej Ławrow zabiera głos w sprawie stanu zdrowia Władimira Putina

Minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow udzielił wywiadu jednej z francuskich stacji telewizyjnych. W trakcie rozmowy pojawił się temat stanu zdrowia prezydenta Federacji Rosyjskiej.

Zdaniem szefa rosyjskiej dyplomacji, nikt przy zdrowych zmysłach nie dostrzega w Putinie śladów jakiejkolwiek choroby. Dodał, że najlepszym dowodem na dobre samopoczucie 70-letniego prezydenta Putina, jest to, że często pojawia się w mediach i wygłasza przemówienia.

Siergiej Ławrow/YouTube @OSW - Ośrodek Studiów Wschodnich
Siergiej Ławrow/YouTube @OSW - Ośrodek Studiów Wschodnich
Siergiej Ławrow/YouTube @OSW - Ośrodek Studiów Wschodnich

Co sądzicie o słowach Ławrowa? Myślicie, że utnie to spekulacje na temat stanu zdrowia dyktatora?

To też może cię zainteresować: Popularny jasnowidz podzielił się z Polakami porażającą wizją. Zaleca, aby trzymać się daleko od popularnego wśród turystów kraju. Co miał na myśli

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Gigantyczne ślimaki pojawiły się w Polsce. To dla nas zła wiadomość. Z jakiego powodu

O tym się mówi: Zadziwiające doniesienia z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Co oznaczają te statystyki