Jak podaje portal "Super Express", od rozpoczęcia zbrojnej agresji na Ukrainę, cały świat zastanawia się, czy odejście z Kremla Władimira Putina mogłoby zakończyć rozlew krwi. Wiele mówi się o tym, że prezydent Rosji jest śmiertelnie chory i jego czas u władzy, dobiega końca. Pojawiają się pytania, kto mógłby go zastąpić. Jedną z kandydatek do objęcia urzędu jest jedna z córek dyktatora - Katerina Tichonowa.

Choroby Putina

O tym, że Władimir Putin jest chory, spekuluje się od dłuższego czasu, choć po zbrojnej agresji na Ukrainę, doniesienia o śmiertelnych schorzeniach dyktatora bardziej się nasiliły. Plotki podsycają ostatnie nagrania z Putinem, które wskazują, że rosyjski przywódca nie czuje się najlepiej.

Wśród chorób, jakie przypisuje się Władimirowi Putinowi, jest również nowotwór. Jego stan ma być na tyle poważny, że już szuka się jego następców. Niemieckie media donoszą, że urząd mogłaby objąć jedna z córek Putina - 35-letnia Katerina Tichonowa. Zdaniem niemieckiego "Bilda" Tichonowa miałaby najpierw objąć stery partii Jedna Rosja.

Władimir Putin/YouTube @Dla Ciekawskich
Władimir Putin/YouTube @Dla Ciekawskich
Władimir Putin/YouTube @Dla Ciekawskich

"Tichonowa jest osobą, co do której byłby konsensus kremlowskich decydentów" - taka informacja pojawiała się na Telgramie, na koncie funkcjonującym pod nazwą Generał SVR. Jak wskazuje Bild, konto ma być prowadzone przez byłego agenta służb specjalnych występującego pod pseudonimem "Wiktor Michajłowicz".

Kim jest Katerina Tichanowa?

Katerina Tichanowa jest jedną z dwóch córek Putina ze związku z Ludmiłą Putin. Zajmuje stanowisko wiceszefa Instytutu Badań Matematycznych Układów Złożonych na Moskiewskim Uniwersytecie Państwowym, a prywatnie jest żoną miliardera Kiriłła Szamałowa.

Została też objęta sankcjami, za wspieranie reżimu Władimira Putina. Najpierw sankcje nałożyła na nią administracja Stanów Zjednoczonych, a potem również Wielka Brytania i Unia Europejska.

Córka Władimira Putina/YouTube @Dla Ciekawskich
Córka Władimira Putina/YouTube @Dla Ciekawskich
Córka Władimira Putina/YouTube @Dla Ciekawskich

Myślicie, że to realny scenariusz?

To też może cię zainteresować: Działania Bidena na rzecz Ukrainy coraz częściej negowane. Kto jest przeciwny działalności amerykańskiego prezydenta

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Plejada gwiazd na koncercie Natalii Kukulskiej. Podczas wernisażu ONE pojawiły się takie sławy jak Grażyna Wolszczak, Joanna Racewicz czy Agata Rubik

O tym się mówi: Znów głośno jest o Edycie Górniak i Rafale Brzozowskim. Wszystko za sprawą prywatnego nagrania