Jak podaje portal "O2", członkowie rosyjskiego wojska mają być wściekli na Władimira Putina. Wszystko przez jego decyzję o ograniczeniu działań wojennych na Ukrainie w okolicach samozwańczyć republik donieckiej i ługańskiej. Żołnierze mają wzywać do wojny na pełną skalę i z użyciem wszelkiej dostępnej broni. Tak sytuację przedstawia jeden ze sprzyjających Kremlowi rosyjskich influencerów.

Wojna totalna

Jak wynika z informacji przekazywanych przez ukraińskie media wynika, że Rosjanie mają domagać się, aby ich przywódca prowadził z Ukrainą wojnę totalną. Doniesienia te, mają być potwierdzone przez wiadomości zamieszczane na komunikatorze Telegram. Jeden z influencerów na platformie YouTube zamieścił specjalne nagranie, w którym poruszył tę kwestię.

Youtuber Razwedos/Twitter
Youtuber Razwedos/Twitter
Youtuber Razwedos/Twitter

Nagranie mężczyzny kryjącego się pod pseudonimem Razwedos, zostało odtworzone na platformie już ponad 18 milionów razy. Próżno szukać tu wzmaniek o bestialstwie i zbrodniach rosjan na ludności cywilnej w Ukrainie. Padają negatywne komentarze pod adresem Władimira Putina, choć zdecydowanie nie w kontekście, w jakim powinny się pojawić.

Zdaniem influencera Rosja nie powinna się ograniczać do walk za wschodzie Ukrainy, ale wypowiedzieć wojnę totalną Ukraińcom. Niestety nie jest to retoryka odosobniona. Prowojenne frakcje silnie zaznaczające swoją obecnością, przekonują, że już dawno przestała to być tylko wojna z Ukrainą. Rosja ma walczyć z całym Zachodem, który stanowi dla niej zagrożenie.

Rosyjskie wojska w okolicach Charkowa/YouTube @Wirtualna Polska
Rosyjskie wojska w okolicach Charkowa/YouTube @Wirtualna Polska
Rosyjskie wojska w okolicach Charkowa/YouTube @Wirtualna Polska

"Rosyjskie wojsko uważa, że ​​zastąpienie pierwotnych celów wojennych skromniejszymi celami jest poważnym błędem. Według wielu osób w środowisku wojskowym, armia rosyjska walczy nie tylko z siłami zbrojnymi Ukrainy, ale z NATO" - twierdzi jeden z członków rosyjskich sił powietrznych.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Rosjanie przejęli kontrolę nad Zaporoską Elektrownią Atomową. Wydali pracownikom obiektu zaskakujący rozkaz

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Marcin Hakiel otrzymał nagranie rozmów Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Zdradził, co na nich usłyszał

O tym się mówi: Ważna informacja dla wielu Polaków. Chodzi o zachowanie świadczenia 500 Plus