18 kwietnia Christiano Ronaldo i jego partnerka Georgina Rodriguez, mieli przywitać na świecie dwójkę swoich dzieci. Niestety syn piłkarza nie przeżył, o czym CR7 poinformował w poruszającym oświadczeniu.

Christiano Ronaldo stracił dziecko

Georgina Rodriguez i Christiano Ronaldo powitali pierwsze wspólne dziecko w listopadzie 2017 roku. To wtedy na świat przyszła Alana Martina, która jest czwartym dzieckiem piłkarza. Pod koniec października ubiegłego roku Ronaldo podzielił się radosną nowiną, że oczekuje narodzin bliźniąt.

Dzień, który miał być jednym z najszczęśliwszych, okazał się koszmarem. Niestety nie wszystko poszło tak, jak powinno. Synek Christiano Ronaldo zmarł w czasie porodu. Jego siostra przyszła na świat cała i zdrowa, stając się dla rodziców pociechą w tym trudnym czasie.

"Jest to największy ból, jaki może odczuć każdy rodzic. Jedynie narodziny naszej kochanej córeczki dają nam siłę, by przeżyć ten moment z nadzieją i szczęściem" - napisał w mediach społecznościowych Christiano Ronaldo. Piłkarz podkreślił, że w tym niezwykle trudnym dla całej rodziny czasie, szczególnie ważny jest dla nich spokój i uszanowanie prywatności.

Tysiące komentarzy

Pod wpisem Christiano Ronaldo pojawiło się ponad 400 tysięcy komentarzy. "Wasz ból jest naszym bólem. Przesyłamy wyrazy miłość i wsparcia dla ciebie i całej twojej rodziny w tym trudnym czasie" - napisali przedstawiciele klubu Manchaster United.

Nie zabrakło również wyrazów współczucia i wsparcia ze strony fanów Christiano Ronaldo z całego świata.

Także i my pragniemy złożyć najszczersze wyrazy współczucia.

To też może cię zainteresować: Krystyna Pawłowicz świętowała 70. urodziny. Prezent od tajemniczego mężczyzny był uroczy. Co dostała solenizantka

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Szymon Hołownia przyznał się do strachu o małżonkę. Jest świadomy własnej niemocy, gdy córka wypytuje o mamusię

O tym się mówi: Nie wszyscy są zobowiązani iść do wojska. Przy jakich warunkach medycznych tego robić nie trzeba