GIS ostrzega także przed spożyciem tego produktu oznaczonego numerami partii wycofanych z obrotu, gdyż grozić to może poważnymi obrażeniami jamy ustnej i przełyku.

Pasta migdałowa ALMOND BUTTER wycofana z sieci sklepów Rossmann

Jak się okazuje, w produkcie odnaleziono ciała obce z tworzywa sztucznego, o ostrych krawędziach i sprężystej strukturze. Firma Słodkie Hawo LoperPoland opublikowała informację, iż produkt znalazł się w sklepach Rossmann, które natychmiast zostały poinformowane o produkcje zagrażającym zdrowiu życiu - Wewnątrz badanego produktu stwierdzono obecność ciał obcych – ostrych, sprężystych kawałków tworzywa sztucznego o wielkości około 0,5 - 1 cm. W związku z tym spożycie produktu może wiązać się z ryzykiem uszkodzenia jamy ustnej lub przełyku.

Należy pamiętać, że o ile ze sklepów został wycofany, można go znaleźć w sklepach internetowych i platformach służący do robienia zakupów online. Zalecane jest sprawdzanie numeru partii, a także innych danych przekazanych przez Główny Inspektorat Sanitarny, które są pomocne w identyfikacji produktu z wycofanej serii.

ALMOND BUTTER pasta migdałowa Planta, 180 g. Kod kreskowy artykułu to 5902283002182, numer partii – KPM 180g/2021 10 06, a data minimalnej trwałości to 04.2023. Pasta wyprodukowana została dla Słodkie Hawo Loper Poland Paweł Filip Pisarzewski, a dystrybutorem jest Rossmann SDP Sp. z o. o.

O tym się mówi: Bronisław Komorowski ostrych słowach Jarosława Kaczyńskiego. Chodzi o raport Macierewicza

Zerknij tutaj: Marianna Dufek zdradziła przyczynę odejścia byłego męża. Co tak naprawdę się stało Kamilowi Durczokowi