Kolejne, regularne doniesienia o decyzjach podejmowanych przez Kreml są coraz bardziej druzgocące i zmuszają polityków do kolejnych deklaracji.

Szef NATO ostrzega przed rosyjską prowokacją z bronią chemiczną

Nie ulega wątpliwości, że propagandowe działania związane z daleko zakrojoną z informacją wciąż nabierają rozpędu I nowego oblicza. Teraz gdy już wiemy o tym, że rozsyłane Polakom w SMS-y wzywające do służby wojskowej są fałszerstwem, szef NATO informuje o kolejnych rosyjskich zarzutach wysuwanych wobec Ukrainy dotyczących broni chemicznej i laboratorium.

Okazuje się, że bardzo prawdopodobne jest planowanie przez Rosję kolejnych prowokacji z bronią chemiczną w tle. Dokładniej sprawę prowokacji rosyjskiej wyjaśnił sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg - Rosja wysuwa kolejne absurdalne zarzuty wobec Ukrainy dotyczące laboratorium i broni chemicznej. To kolejne kłamstwo. Jesteśmy zaniepokojeni, że Rosja może planować prowokacje z zastosowaniem broni chemicznej. [...] Kluczowym zadaniem NATO jest bronienie i chronienie swoich członków na naszych terytoriach. Intensywnie monitorujemy przestrzeń powietrzną i obszary graniczne NATO.

Przypomnijmy, że niedawno został zestrzelony w naszej przestrzeni powietrznej rosyjski dron, który wcześniej eksplorował zniszczenia powstałe na ukraińskim poligonie.

O tym się mówi: Ważna wiadomość. Zaginął 4-letni Zdanovici Aleksandr z Ukrainy. Mógł przekroczyć granicę z kimś obcym. Rodzice błagają o pomoc w odnalezieniu syna

Zerknij tutaj: Rząd wprowadził nowe świadczenie. Wszystko z związku z sytuacją w Ukrainie. Kto będzie mógł z niego skorzystać i ile wyniesie