Od kiedy Rosja rozpoczęła swoje ludobójcze działania na terenie Ukrainy, wydarzenia te stały się głównym tematem omawianym w różnego rodzaju mediach. Nie jest inaczej z mediami społecznościowymi i platformami służącymi do komunikowania się.

Wróżka z TikToka opowiada o przyszłości Putina i Polski

@annakempisty

Dużo rzeczy można wyczytać z daty urodzenia

♬ dźwięk oryginalny - Anna Kempisty

Wydarzenia związane z losem Ukrainy i jej mieszkańców wciąż zmieniają obraz tego kraju, ściśle mając wpływ również na mieszkańców Rosji. Zaczynają oni bowiem, rozpaczać nad swoim losem twierdząc, że ciężko im będzie bez wizyty w McDonaldzie, KFC, czy lotu samolotem w miejsca, które zwykle się udawali, a teraz nikt ich tam nie chce.

Można także obejrzeć na platformie TikTok wiele propagandowych filmików Rosjan ostentacyjnie prezentujących, jak bardzo nie są im potrzebne usługi i produkty, których zostali pozbawieni nałożonymi na kraj restrykcjami i sankcjami.

Tymczasem inna tiktokerka zdobywająca coraz większą popularność, użytkowniczka o nicku @annakempisty zaczęła robić poważną konkurencję Krzysztofowi Jackowskiemu, przewidując przyszłe losy Władimira Putina i Polski.

@annakempisty

Według mnie w Polsce nie będzie wojny. Mega bezpieczna pancerna karta na to wychodzi

♬ dźwięk oryginalny - Anna Kempisty

Jak się okazuje, publikująca swoje treści na platformie TikTok wróżka stwierdziła, że według kart Władimir Putin nie będzie atakował Polski, a on sam nie umrze we własnym łóżku. W powietrze ma również wylecieć bardzo ważna dla niego budowla. Dodała także, że Ukraina odniesie zwycięstwo, lecz pozostaną pewne wady tego sukcesu.

Nie powiedziała jednak, jakie to będą mankamenty, więc możemy się jedynie domyślać, licząc rosnącą liczbę ofiar śmiertelnych.

O tym się mówi: Krzysztof Igor Krawczyk wyjawił ponure tajemnice rodzinne w książce. Jego macosze się to nie spodoba

Zerknij tutaj: Siergiej Ławrow komentuje ostrzelanie szpitala położniczego i rozmowy z ministrem spraw zagranicznych Ukrainy