Jakiś czas temu media obiegła informacja na temat dziwnego zachowania Krzysztofa Igora Krawczyka po koncercie, który zorganizował z okazji Dnia Kobiet i w trakcie promocji jego autobiografii odbywającej się po owym koncercie.

Tajemnice rodzinne ujrzały światło dzienne

Obecni wówczas na widowni fani zauważyli, że Krawczyk Junior ani myślał nawiązywać rozmowy z kimkolwiek. Był wycofany, cichy i ograniczył się wyłącznie do rozdawania autografów na promowanej przez siebie książce.

Teraz Super Express donosi, że syn legendarnego Krzysztofa Krawczyka w autobiografii ujawnił różne rodzinne sekrety i tajemnice. Opisał bardzo trudne chwile, jakie przeżył zarówno w dzieciństwie, jak i w okresie dorastania i w dorosłości.

Jak wiemy, niepełnosprawność Krzysztofa Igora Krawczyka jest wynikiem tragicznego wypadku samochodowego, którego sprawcą był jego ojciec Krzysztof Krawczyk. Młody Krawczyk Junior, doznając poważnych uszkodzeń ciała i głowy zaczął po wypadku cierpieć na epilepsję, która wykluczyła go całkowicie z życia zawodowego. Jego smutną historię poznaliśmy już dawno, gdy ujawniona Ona została przez niego w materiale emitowanym w telewizji niedługo po pogrzebie Krzysztofa Krawczyka.

Wielu zaczęło kibicować Krzysztofowi Igorowi walce z Ewą Krawczyk o majątek po ojcu. Historia jego życia jako syna legendy polskiej sceny muzycznej opisana jego książce z pewnością nie umknie uwadze Ewy Krawczyk i spodziewać się możemy dalszych wydarzeń związanych z wydaniem tej publikacji - Zakochałem się w takiej dyscyplinie sportowej: rzut młotem. Technika techniką, ale do tego trzeba mieć cholerną siłę. Na zawodach zająłem drugie miejsce. Publiczność reaguje, ale nie to najbardziej pamiętam. Z głośnika słyszę piosenkę Krzysztofa Krawczyka. Jego przy mnie nie ma (...) Ojciec nigdy nie uczestniczył w takich sprawach mojego życia - można przeczytać w książce.

O tym się mówi: Krzysztof Igor Krawczyk dał popis z okazji „Dnia Kobiet”. Fani zaniepokoili się zachowaniem Juniora. Co poszło nie tak

Zerknij: Siergiej Ławrow komentuje ostrzelanie szpitala położniczego i rozmowy z ministrem spraw zagranicznych Ukrainy