Jeden z najsłynniejszych polskich jasnowidzów Krzysztof Jackowski od samego początku pojawiania się w mediach doniesień o pandemii informuje Polaków o swoich wizjach.

Pomimo faktu, że musiał zmagać się na początku z hejtem i ostracyzmem, z odcinka na odcinek przybywało mu coraz więcej widzów i słuchaczy. Jego wizje na temat panującej sytuacji w Polsce i na świecie były coraz bardziej trafne, co przyciągało internautów przed ekrany komputerów i telefonów podczas jego transmisji na żywo.

Krzysztof Jackowski o najbliższej przyszłości Polski i Ukrainy

Trafność jego wizji przepowiedni jednych zadziwiała, innych przerażała, jednak mimo wszystko liczba subskrybentów jego kanału na platformie YouTube wciąż rośnie.

Krzysztof Jackowski, opowiadając o swoich wizjach związanych z pandemią i decyzjami rządowymi z nią związanymi opisywał także swoje wizje na temat zbliżającej się III wojny światowej.

Jego najnowsze doniesienia na temat w przeszłości naszego kraju są bardzo ponure i budzą strach. Związane są one ściśle z panującą aktualnie sytuacją na terenie Ukrainy. Jakiś czas temu powiedział, że według jego odczuć nasz kraj podzielony będzie na trzy części, a część południowo-wschodnia ma całkowicie opustoszeć z ludzi.

Nawiązując do tej wizji, Krzysztof Jackowski opowiedział, że stacjonujące na naszych terenach wojsko będzie coraz liczniejsze, a ludzie otrzymają powołanie do wojska i nie będzie chodziło jedynie o ćwiczenia.

Zaznaczył, że już niedługo na terenach Polski montowane będą naprędce wyrzutnia rakiet. W kwietniu zaś może być czasem decydującym o dalszych wydarzeniach. Istniejący konflikt ma wówczas nabrać całkiem innego oblicza.

Ukraina według przewidywań jasnowidza ma zostać bardzo podzielona pod kątem geograficznym, a rosyjskie siły zbrojne pojawić się mają w różnych nieoczekiwanych obszarach, co spowoduje jeszcze większy napływ obywateli z Ukrainy między innymi do naszego kraju. Wspomniał także o prezydenci Ukrainy, który ma być przetransportowany w sekrecie do Polski.


źródło: YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

O tym się mówi: Co chce odzyskać Ukraina

Zerknij: Pożar elektrowni jądrowej w Zaporożu ugaszony. Wiadomo, czego żądają rosyjskie siły zbrojne