Według medialnych doniesień, smutne wiadomości o śmierci Tadeusza Borowskiego, która nastąpiła dzisiaj, 4 marca 2022 roku w piątek, zostały przekazane przez przyjaciół z teatru - Nie żyje TADEUSZ BOROWSKI (1941-2022), aktor Teatru Ateneum nieprzerwanie od 1972 roku. Trudno w to uwierzyć… W aktorstwie był prawdziwym zawodowcem. Stworzył, tylko na scenie Ateneum, blisko 60 ról. Wielką Jego pasją był sport, szczególnie tenis, w którym osiągnął mistrzostwo. – To ludzie robią teatr – mówił. Będzie nam Ciebie Tadziu bardzo brakowało. Tego zastępstwa nie da się zrobić.

Media społecznościowe zalały smutne komunikaty.

Odszedł gwiazdor serialu "Barwy szczęścia" Tadeusz Borowski

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @okiem_kawki

Każdy, kto śledzi losy bohaterów serialu "Barwy szczęścia" powie, że produkcja ta jest jedną z najbardziej popularnych telenowel w naszym kraju.

Poznajemy w niej przygody bohaterów mieszkających przy ulicy Zacisznej oraz ich najbliższych i przyjaciół. Już od dawna całe tłumy Polaków zasiadają przed telewizorami, aby z wypiekami na twarzy śledzić losy bohaterów.

Już pierwszy odcinek wyemitowany w 2007 roku zdradził widzom, że grają w serialu bardzo ciekawi zdolni aktorzy.

W gronie wcielających się w bohaterów z serialu artystów znalazł się także Tadeusz Borowski. Media niestety poinformowały właśnie, że aktor odszedł w wieku 81 lat.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez PISF (@pisf_pl)

Jak dotąd nie upubliczniono przyczyn zgonu artysty. Nam pozostaje złożyć najszczersze kondolencje najbliższym i przyjaciołom Tadeusza Borowskiego.

O tym się mówi: Decyzja Jacka Kurskiego nie wszystkim przypadła do gustu. Czy prezes TVP wycofa się z podjętej decyzji

Zerknij: Pożar elektrowni jądrowej w Zaporożu ugaszony. Wiadomo, czego żądają rosyjskie siły zbrojne