Tomasz Drwal, były zawodnik MMA, przez przypadek został sąsiadem Andrzeja Dudy. Sporotwiec w wywiadzie dla dziennika "Fakt" wyznał, jaki na co dzień jest prezdydent RP. Czy rzeczywiście przypomina takiego samego człowieka, na jakiego kreuje się w mediach?

Sportowiec twierdzi, że to on pierwszy został lokatorem w budynku, a dopiero sześć miesięcy później wprowadził się tam polityk. Drwal, wraz z innymi sąsiadami bali się, że obecność ochroniarzy prezydenta RP będzie uciążliwa na co dzień i będzie uprzykrzać im życie. Okazało się jednak, że nie mieszkańcy nie mieli się o co martwić.

Kinga Duda, Andrzej Duda / YT
Kinga Duda, Andrzej Duda / YT
Kinga Duda, Andrzej Duda / YT

Sportowiec zaznacza, że ceni Andrzeja Dudę za pokorę i normalność - miała okazję, by z nim kilkukrotnie porozmawiać i jak twierdzi, zachowuje się bardzo przyzwoicie, nie pokazując żadnej wyższości z tytułu pełnionej funkcji. Co ciekawe, prezydent RP sam nawet kosi trawnik - nie wynajął do tego żadnych pracowników.

Takie samo zdanie na temat Andrzeja i Agaty Dudów miał Jacek Szawioła - były fryzjer pary prezydenckiej, znany między innymi z programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Szawioła, choć nie zgadza się z poglądami polityka, twierdzi, że małżonkowie są bardzo miłymi i ułożonymi ludźmi.

Zaskoczyły Was takie opinie?

Andrzej Duda
Andrzej Duda
andrzej duda

To również może Cię zainteresować: Witold Paszt Jest Chory. Nagłą Wiadomość Ogłosił Produceni "The Voice Senior"

Zobacz także: Anna Walter i Tomasz Komenda Rozstali Się. Kiedy Do Tego Doszło I Co Było Powodem Rozstania