Tomasz Komenda ma za sobą niezwykle ciężkie chwile. Mężczyzna został skazany za gwałt oraz zabójstwo 15-letniej Małgosi z Miłoszyc w okolicach Wrocławia, choć był niewinny. Za kratami spędził 18 lat. Dziś już na wolności układa swoje życie.

Anna Walter i Tomasz Komenda się rozstali

Tomasz Komenda do aresztu trafił w 2000 roku, jako podejrzany o gwałt i zabójstwo 15-letniej dziewczynki. Sąd pierwszej instancji skazał go na 15 lat pozbawienia wolności, po apelacji karę podniesiono do 25 lat. Tomasz Komenda nigdy nie przyznał się do zarzutów, wierzyła mu jednak tylko rodzina.

Tomasz Komenda / YouTube: Superwizjer TVN
Tomasz Komenda / YouTube: Superwizjer TVN
Tomasz Komenda / YouTube: Superwizjer TVN

W 2018 roku dało się udowodnić, że nie miał on nic wspólnego z tą sprawą, dzięki czemu mężczyzna mógł opuścić więzienie po 18 latach niesłusznie odbywanej kary.

Historia Tomasza Komendy jest bardzo głośna, postanowiono nakręcić film o jego losach. Zaraz po premierze produkcji obecny na niej główny zainteresowany… uklęknął przed swoją wybranką i oświadczył się Annie Walter.

Kiedy do tego doszło i co było powodem zerwania?

Owocem ich związku jest nawet synek Filip, który przyszedł na świat w grudniu 2020 roku. Po tym Tomasz Komenda usunął się w cień i skupił na rodzinie.

Niestety, jak informuje Pomponik, nad związkiem Tomka Komendy i Anny Walter pojawiły się czarne chmury. Para rozstała się i od lipca 2021 roku nie mają ze sobą kontaktu.

Tomasz Komenda oświadczył się. Źródło: Facebook
Tomasz Komenda oświadczył się. Źródło: Facebook

Tomasz Komenda miał zostawić rodzinę. Anna Walter początkowo próbowała walczyć o ich związek. Teraz jednak skupia się na dzieciach – Filipie i dwóch synach z poprzedniego związku.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN