Witold Paszt zajmuje fotel trenerski w programie "The Voice Senior". Towarzyszył uczestnikom show podczas wszystkich etapów wokalnej rywalizacji. Okazuje się jednak, że nie pojawi się w studio podczas najważniejszego dnia - finału muzycznej produkcji. Realizatorzy zaledwie kilka godzin przez transmisją powiadomili o tym widzów.

Jak wynika z ich komunikatu, Witold Paszt jest chory. Podobno nie wrócił jeszcze do pełnego zdrowia, dlatego też nie będzie mół uczestniczyć w odcinku, w którym poznamy decyzję widzów i werdykt - kto zostanie najlepszym głosem Polski wśród seniorów. Finał odbędzie się już dziś, tj. w sobotę 5 lutego o godz. 20.10 na antenie TVP2.

Witold Paszt. Źródło: Youtube Wiadomości o Celebrytach
Witold Paszt. Źródło: Youtube Wiadomości o Celebrytach

Witold Paszt nie odzyskał jeszcze pełni sił po przebytej chorobie i niestety nie dołączy dzisiaj do swojej drużyny na ogłoszenie wyników głosowania. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia i przesyłamy dużo pozytywnej energii.

My również życzymy Witoldowi dużo zdrowia i przypominamy, że wokalista zespołu VOX już rok temu stoczył ciężki bój z chorobą. Zakaził się koronawirusem i musiał przejść długą rekowalescencję. Na szczęście jednak wtedy wrócił do sił. Mamy nadzieję, że tak będzie i tym razem.

Witold Paszt. Źródło: Youtube Zamojski Dom Kultury
Witold Paszt. Źródło: Youtube Zamojski Dom Kultury

To również może Cię zainteresować: Kto Odpadł Z Programu "Farma"? Uczestnicy Jednogłośnie Zdecydowali, Kto Opuszcza Show

Zobacz także: Kaia Gerber Zakochała Się Bez Pamięci. Dla Kogo Zostawiła Bożyszcza Nastolatek, Jacoba Elordiego