Magda Gessler to prawdziwa kobieta biznesu. Z chęcią podejmuje się nowych wyzwań, występuje w telewizji (prowadzi „Kuchenne rewolucje” i ocenia w „Master Chefie”), próbowała swoich sił, sygnując swoim nazwiskiem parówki, obecnie słynie także z posiadania własnej marki lodów czy sieci restauracji założonych na zasadzie franczyzy.

Ile będą kosztować przysmaki na tłusty czwartek od Magdy Gessler?

Jak doskonale pamiętamy, ceny za produkty, które można nabyć w lokalach Magdy Gessler już niejednokrotnie narobiły wiele zamieszania. Polacy byli zbulwersowani wysokością cen m.in. za pączki oferowane w cukierniach gwiazdy podczas Tłustego Czwartku.

Niestety, w całym kraju ceny wielu produktów mocno wzrosły. Jak twierdzą Warszawiacy, w stolicy praktycznie niemożliwe jest znalezienie słodkiej bułki z jagodami, której cena byłaby niższa niż 4 złote.

Znana restauratorka postawiła wysoko poprzeczkę

Drożej jest również w cukierni Magdy Gessler. Za pączka trzeba będzie zapłacić ponad 12 złotych, a za 200 g faworków około 28,57 zł.

Magda Gessler podkreśla jednak, że wysokie ceny w jej lokalach nie są spowodowane jej skąpstwem czy zachcianką, a jedynie efektem wysokiej wartości produktów, z których wykonane są przysmaki.

Wiele osób uważa, że pączki od Magdy Gessler biją konkurencję na głowę. Zdążyliście już spróbować?

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN