Jak mogliśmy wielokrotnie zauważyć, wśród artystów i celebrytów nie brakuje takich osób, które są wrażliwe na krzywdę innych. W swoim zabieganiu biorą oni udział od czasu do czasu w różnych akcjach charytatywnych i zbiórka dobroczynnych, które służą pomocy słabszym i potrzebującym.

Joanna Opozda słusznie apeluje o pilną pomoc!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

W dobie internetu i platform społecznościowych jest o wiele łatwiej szybko roznieść informację, ogłoszenie lub apel. Dlatego też aktorka Joanna opozda, która sama przechodzi teraz bardzo trudne chwile, postanowiła wykorzystać swoją rozpoznawalność i ogromne zasięgi na mediach społecznościowych, aby pomóc potrzebującym czworonogom.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Chodzi o zbiórkę charytatywną dotyczącą zwierząt przebywających w schroniskach, którym grozi zamarznięcie. Na swoim profilu na Instagramie umieściła w sekcji InstaStories baner z apelem o pomoc ze strony o nazwie ratujmyzwierzaki.pl.

Chodzi o przeznaczenie jednego procenta podatku lub zostać Darczyńcą na rzecz schroniska dla zwierząt, którego wolontariusze zajmują się różnymi aspektami ratowania zwierząt, ale w okresie zimowym dodatkowym problemem jest mróz, który odbiera życie bez wybierania.

Bardzo często okrutni lub zwyczajnie głupi właściciele narażają swoje zwierzątka na śmierć przez zamarznięcie, pozostawiając je w nieprzystosowanych do zimy miejscach, lub zwyczajnie porzucając je na śmierć. Nie ma czasu do stracenia, gdyż takich zwierząt jest mnóstwo, a zima trwa. Organizatorem zbiórki jest STOWARZYSZENIE VOX ANIMALIUM, którego siedziba mieści się w Kielcach.

Warto pomóc i dokonać wpłaty o dowolnej wysokości lub przeznaczyć 1% swojego podatku podczas rozliczenia rocznego na podany cel, aby wspomóc tych, nad którymi człowiek powinien ZAWSZE rozkładać ochronne swe ramiona!

O tym się mówi: Aneta Zając przeszła ogromną przemianę. Jej metamorfoza mocno zaskakuje

Zerknij: Z życia wzięte. Znalazł w sieci swą miłość sprzed 30 lat. Postanowił, że pojedzie ją odwiedzić i szybko pożałował. Co się stało