W ostatnim czasie w polskiej reprezentacji piłki nożnej było naprawdę gorąco. Poprzedni selekcjoner Paulo Sousa pozostawił naszą kadrę i zdecydował się na transfer do brazylijskiego Flamengo.

Od kilku tygodni fani polskiego futbolu zadają sobie jedno pytanie – kto zostanie kolejnym selekcjonerem naszej kadry? Okazuje się, że odpowiedź jest już znana.

Pilne wieści dla fanów piłki nożnej

Początkowo Polski Związek Piłki Nożnej chciał ponownie zatrudnić na stanowisko selekcjonera reprezentacji Polski Adama Nawałkę. Mężczyzna był trenerem polskiej reprezentacji w latach 2013–2018.

Przez długi czas Adam Nawałka był głównym kandydatem na przejęcie tej funkcji w polskiej reprezentacji. Wszystko się jednak zmieniło, gdy zwolniony z Genoi został Andrij Szewczenko.

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza postawił Andrija Szewczenko bardzo wysoko w rankingu. Finalnie Polski Związek Piłki Nożnej nie zdecydował się jednak na zatrudnienie Ukraińca.

Polska reprezentacja już ma nowego selekcjonera

Choć nazwisko nowego selekcjonera kadry poznamy dopiero w poniedziałek 31 stycznia 2022 roku na oficjalnej konferencji prasowej, w mediach pojawiła się już informacja kto nim zostanie.

Okazuje się, że wybór padł na Czesław Michniewicz, czyli byłego trenera takich klubów jak Legia Warszawa, Lech Poznań czy Jagiellonia Białystok.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN