Wielka orkiestra świątecznej pomocy jak co roku, niezmiennie krzyżuje wszystkie środki i siły, aby uzbierać jak najwięcej pieniędzy, rozporządzanych później przez szefa organizacji, Jurka Owsiaka.

Oko "Przejrzyj na oczy" jest symbolem tegorocznej intencji

Tegoroczna akcja zorganizowana miała być w celu wsparcia okulistyki dziecięcej i odbyć się ma pod hasłem "Przejrzyj na oczy". Każdy, kto śledzi wydarzenia na całym świecie, wie, co może oznaczać plakat tegorocznego wydania finału WOŚP.

Oko mające symbolizować przeznaczenie pieniędzy zebranych podczas tegorocznej orkiestry mocno kojarzy się z okiem opatrzności, które według teorii spiskowych oznacza coś bardzo mrocznego.

Mroczna jest także polityka i to, do czego zmusza ona działaczy politycznych na całym świecie. Media obiegła informacja, na temat sposobu wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przez polityków w tym roku.

Jak się okazuje, Donald Tusk zaoferował oddać na licytację swoją hulajnogę, natomiast Robert Biedroń zaoferował w siebie samego, a konkretnie wspólną z nim kolację. Co z tego wynikło, Ile zostało zebrane w tym roku?

Według doniesień super expressu, hulajnoga Donalda Tuska została wylicytowana na 99500 zł, A wspólny posiłek z Robertem biedroniem poszedł za 1200 zł. 30 już orkiestra zagra 30 stycznia.

Symbolika 30 Finału i czas,w którym się on odbywa mocno dają do myślenia tym, którzy przejrzeli już dawno na oczy.

Poza politykami, do akcji włączyły się różne firmy, a także między innymi sportowcy. Iga Świątek na przykład, przeznaczyła własną rakietę tenisową!

O tym się mówi: To okno życia było wciąż wyszydzane i wyśmiewane. Niedawno się to zmieniło kropka O co chodzi

Zerknij: Beata Kozidrak ma nowego partnera. Jest młodszy o 17 lat. Kim jest tajemniczy mężczyzna