Wiadomo nie od dziś, że człowiek jako istota rozumna wciąż dąży do ułatwienia sobie życia, dąży do wygody i samospełnienia się. Dlatego też od wielu lat możemy być świadkiem wielu sytuacji, w których człowiek podjął się modyfikacji tego, co stworzyła natura.

Rasy powstałe w wyniku modyfikacji genetycznych bardzo cierpią

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez 760 TOADLINE (@760gottiline)

Dzieje się tak z ogromnej potrzeby zdobywania dóbr materialnych, wiedzy i władzy w jak najkrótszym czasie i jak najmniejszym kosztem własnym.

Dlatego też człowiek od dawna bawiąc się w Boga, modyfikuje rasy psów, aby w jednym osobniku znalazło się jak najwięcej pożądanych cech, których kumulacja zrobi z niego psa uniwersalnego.

W efekcie takich działań powstające z manipulacji genetycznych pieski mają bardzo często różne problemy ze zdrowiem, na przykład kłopoty z oddychaniem, osłabione stawy, czy choroby serca. Nie rzadkim problemem jest także bardzo ograniczona mobilność zwierząt rodzących się mutacji genetycznych tworzonych przez człowieka.

Jednym z przykładów psów, które na skutek działalności człowieka bardzo cierpią, jest stworzona sztucznie rasa "extreme bully", która jest wynikiem okrutnego eksperymentu. Jednak ich wygląd nie wynika jedynie z modyfikacji genetycznej, lecz także z okaleczania - na przykład uszu.

Według medialnych doniesień, według słów hodowców tych psów rasa ta powstała oficjalnie w 2008 roku, a sprzedaż biednych czworonogów przynosi hodowca on skrócie. Zwierzęta te wielkie osobą do zdeformowanych łap, które są zbyt mocno rozstawione na boki, a także z powodu zbyt małej głowy i klatki piersiowej nienaturalnie ogromnych rozmiarów. Cena za takie biedne zwierzą, sięga tysięcy amerykańskich dolarów.

Dlatego warto nagłaśniać i uświadamiać jak najwięcej ludzi, aby ukrócić ten okrutny proceder.

O tym się mówi: Jej hit nuciła cała Polska. Wiadomo, ile Marlena Drozdowska otrzymała za tą piosenkę

Zerknij tutaj: Dziwny płyn po Jego odejściu świadczył o świętości. Podobnie, jak dziwna łuna światła w miejscu Jego spoczynku. Kim był św. Charbel