Janusz Korwin-Mikke jest bez wątpienia bardzo charakterystyczną i charyzmatyczną postacią. Przez lata polityk zaskarbił sobie wielu zwolenników i równie wielu przeciwników.

Polski polityk jest publicystą, założycielem i prezesem Unii Polityki Realnej, Wolności i Praworządności, Kongresu Nowej Prawicy i partii KORWiN, oraz jednym z liderów federacyjnej partii Konfederacja Wolność i Niepodległość. Ciekawostką jest to, że jest też filozofem, który zdobył tytuł mistrza krajowego w brydżu.

Janusz Korwin – Mikke opublikował na Facebooku post o niecodziennej treści

Polski polityk w ostatnim czasie zarzucił Lechowi Wałęsie, że ten nie przyjął trzeciej dawki szczepionki przeciwko COVID-19. Na Twitterze Janusza Korwin-Mikke pojawił się post, w którym zdradził również, że po raz drugi boryka się z tą chorobą.

Zrobiłem wczoraj test i właśnie otrzymałem SMS. (…) Tym razem przechodzę już bardzo lekko, zwykły katar znoszę gorzej

- zdradził Janusz Korwin – Mikke.

Janusz Korwin – Mikke zaraził się koronawirusem już drugi raz. Za pierwszym razem mężczyzna również nie potrzebował hospitalizacji i szybko doszedł do siebie.

Zupełnie inaczej było w przypadku jego syna – 50-letniego Krzysztofa. Mężczyzna choruje na astmę i bardzo źle zniósł zarażenie koronawirusem. W trakcie trzeciej fali koronawirusa w 2021 roku Krzysztof trafił do szpitala. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN