Ze względu na napiętą sytuację na wschodzie we wtorek prezydent Andrzej Duda postanowił zwołać specjalne posiedzenie. Pojawili się na nim ważni politycy, między innymi: szefowie Ministerstwa Obrony Narodowej i Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą odbyło się w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego. Omawiane na nim były stosunki z Rosją, sprawa Ukrainy oraz określenie stanowiska względem działań na wschodzie.

Prezydent Andrzej Duda zwołał ważne posiedzenie

Okazuje się, że na spotkaniu zabrakło prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, który od dłuższego czasu jest wicepremierem ds. bezpieczeństwa. Jak zdradził szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego, Paweł Soloch, Jarosław Kaczyński nie był zaproszony na to spotkanie.

Prezydent chciał rozmawiać bezpośrednio z ministrami, którzy nadzorowali konkretne obszary leżące w ich kompetencjach

- powiedział mężczyzna w rozmowie z TVN.

Paweł Soloch dodał, że na niektóre spotkania Jarosław Kaczyński otrzymał również zaproszenie, jednak finalnie prezes PiS nie wziął w nich udziału.

Gośćmi zwołanego przez prezydenta Andrzeja Dudę posiedzenia byli: Zbigniew Rau, Mariusz Błaszczak, Mariusz Kamiński, Marcin Przydacz, Paweł Szrot i Jakub Kumoch.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN