W sobotę 8. stycznia odbyła się Gala Mistrzów Sportu podczas, której oprócz tego, ze dowiedzieliśmy się kto został Najlepszym Polskim Sportowcem, mieliśmy także okazje podziwiać polskich mistrzów w nieco innych niż na codzienna wydaniach.

Podczas gali, poznaliśmy wyniki Plebiscytu na Najlepszego Polskiego Sportowca. Zdaniem glosujących najlepszym sportowcem jest Robert Lewandowski. Zaraz po nim na drugim miejscu pojawiła się Anita Włodarczyk. Trzecie miejsce na podium zajął Bartosz Zmarzlik.

Robert Lewandowski pojawił się na Gali Mistrzów Sportu w nietypowym towarzystwie aż trzech kobiet

Robert Lewandowski zazwyczaj na tego typu imprezach pojawia się w towarzystwie ukochanej żony – Anny Lewandowskiej. Tym razem znany polski piłkarz nie mógł liczyć na obecność trenerki, ponieważ przebywa ona na Malediwach z córkami pary – Klarą i Laurą.

Robert Lewandowski i Anita Włodarczyk. Źródło: youtube.com
Robert Lewandowski i Anita Włodarczyk. Źródło: youtube.com
Robert Lewandowski i Anita Włodarczyk. Źródło: youtube.com

Z tego powodu Robert Lewandowski pojawił się na Gali Mistrzów Sportu z mamą, siostrą oraz teściową. Trzeba przyznać, że pani pięknie prezentowały się u boku znanego piłkarza.

Kto stanął u boku wielkiego mistrza?

Towarzyszki Roberta Lewandowskiego postawiły na czarne stylizacje. Siostra Piłkarza odważyła się również na głęboki dekolt i czerwoną szminkę. Trzeba przyznać, że wyglądała olśniewająco.

A Waszym zdaniem która z towarzyszek Roberta Lewandowskiego najlepiej się zaprezentowała?

Robert Lewandowski z rodziną. Źródło: plotek.pl
Robert Lewandowski z rodziną. Źródło: plotek.pl
Robert Lewandowski z rodziną. Źródło: plotek.pl

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN