Tymczasem na jaw wychodzi fakt, że nie jest to do końca prawda. Jak donosi "Super Express", pewną nieprawidłowość zauważyli internauci komentujący jeden z najnowszych postów piosenkarki Paulli.

Paulla gościła w "Pytaniu na śniadanie". Niechcący zdradziła sekret produkcji

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Paulla (@paulla_official)

Artystka opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie prosto ze studia "Pytania na śniadanie", którego miała być gościem w wydaniu noworocznym.

Piosenkarka będąc gościem noworocznego odcinka programu pytanie na śniadanie opowiedziała o swoich planach na 2022 rok i o tym, jak bawiła się podczas Sylwestra. Internauci jednak zauważyli, że zdjęcie ze studia Telewizji polskiej zostało wrzucone na profilu Pauli przeddzień emisji programu. W opisie do zdjęcia piosenkarka używała czasu przyszłego pisząc o planach na Sylwestra. Życzyła także swoim fanom udanej zabawy, aby wieczór spędzili miło i pozytywnie.

Jedna z internautek wypełniała Pauli wcześniejsze przywitanie roku i przyznała, że wierzyła w emisję programu śniadaniowego na żywo. Nazwała piosenkarkę także podróbą Edyty Górniak.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Paulla (@paulla_official)

Telewizja Polska postanowiła odnieść się do sytuacji wyjaśniając powody wcześniejszego nagrania wystąpienia gwiazdy i wplecenia go w emisję na żywo - Zgodnie z ogólnie przyjętą praktyką telewizyjną, niektóre rozmowy do programów „na żywo” są sporadycznie nagrywane wcześniej. Wynika to najczęściej z powodów logistycznych. Niektóre wykonania były nagrane wcześniej, ze względu na szczególną datę. Niektórzy z naszych gości wyjeżdżali. Natomiast cały program szedł na żywo, poza jakimiś tam elementami.

O tym się mówi: Spore zmiany w zwolnieniach lekarskich od 1 stycznia. ZUS wyciąga konsekwencje wobec symulantów

Zerknij: Zima znów o sobie przypomni. Temperatury mocno spadną. Z czym jeszcze przyjdzie nam się zmierzyć