Burzliwe rozstanie Justyny Żyły z Piotrem Żyłą – znanym, polskim skoczkiem narciarskim przez bardzo długi czas nie schodziło z tabloidowych nagłówków. Ich słowne przepychanki odbywające się za pośrednictwem mediów społecznościowych i wzajemne obrzucanie się oskarżeniami mocno odbiły się echem w internecie i w kolorowych czasopismach.

Kolejne ponure doniesienia dotyczące kulis rozpadu związku Justyny i Piotra

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Popularne (@popularne)

Gdy oboje po rozwodzie weszli w nowe związki, zdawało się, że między nimi zakończą się już kłótnie na forum. Niestety echa związku Piotra Żyły z Justyną Żyłą wciąż są słyszane w mediach. Jak podaje "JastrzabPost", Justyna Żyła opowiedziała o tym, co się stało zaraz przed wieczerzą wigilijną niemal rok wcześniej.

Nie da się ukryć, że Polska usłyszała o Justynie głównie dzięki małżeństwu z Piotrem Żyłą, który jest jednym z najbardziej popularnych polskich reprezentantów w skokach narciarskich. Dzięki znanemu nazwisku Justyna Żyła zdobyła popularność i rozpoznawalność.

Ich małżeństwo trwało kilkanaście lat, a owocem tego związku jest dwoje dzieci. Niestety doszło między nimi do rozwodu, a powodem według Justyny Żyły była niewierność jej męża Piotra.

Podczas trwania rozpraw rozwodowych płynął w klimacie głośnego skandalu, ponieważ oboje nie szczędzili sobie wzajemnie złośliwości umieszczanych w mediach społecznościowych i przekazywanych w wywiadach. Justyna Żyła po uzyskaniu rozwodu pozostała przy znanym nazwisku, a zdobyty rozgłos medialny umożliwił jej wejście na salony show-biznesu.

Teraz, tabloidy podają, że Justyna Żyła podzieliła się z mediami tym, co zrobił jej były mąż tuż przed wigilią. Jak wyznała była żona skoczka narciarskiego, Piotr postanowił zrobić wiele, aby zniechęcić do siebie żonę.

W tym celu niemal rok temu wyjawił jej, że ma kochankę. Zrobił to w przeddzień Wigilii. Jak dodała celebrytka, Piotr także podejmował próby psychicznego zniszczenia żony - Piotrek obrał taką niecodzienną taktykę zniechęcania mnie do siebie. Zaczęło się prawie rok temu. Na dzień przed Wigilią powiedział mi, że ma kochankę. Robił takie różne podchody, żeby mnie psychicznie wykończyć.

Obecnie ich dwoje dzieci Karolina i Jakub wciąż mieszkają z Justyną, jednak według informacji zawartych w sieci, mają regularny i częsty kontakt z tatą.

O tym się mówi: Nowe doniesienia dotyczące rozstania Maryli Rodowicz z Andrzejem Dużyńskim. Co tak naprawdę mężczyzna zabrał podczas wyprowadzki

Zerknij: Iga Świątek złożyła fanom bożonarodzeniowe życzenia. Zdjęcie dodane przez tenisistkę zrobiło furorę