Ostatnimi czasy coraz więcej słychać o zaginięciach dzieci i nastolatków, a w mediach społecznościowych aż roi się od rozpaczliwych ogłoszeń, informacji o zaginionych i aktualizacji etapu poszukiwań - często przekazujących najgorsze wieści... Tym razem poszukiwana jest 14-letnia ZuzannaGrodzicka, która w dniu zaginięcia wyszła z domu zabrawszy ze sobą jedynie parę osobistych rzeczy. Do dzisiaj nie wróciła do domu, ani nie dała znaku życia...

Po kryjomu wyszła z domu w środku nocy

14-letnia Zuzanna Grodzicka to mieszkanka Oleszna, miejscowości znajdującej się w powiecie lipnowskim województwa kujawsko-pomorskiego. Dom opuściła w środku nocy, z 20 na 21 lipca bieżącego roku i do tej pory ślad po niej zaginął. Nastolatka nie wróciła do domu, nikt nie zgłaszał, że była gdzieś widziana, a co jeszcze bardziej może niepokoić wobec współczesnego uzależnienia codzienności od używania smartfona i mediów społecznościowych - Zuzanna od tamtej pory nie zalogowała się na żadnej z platform społecznościowych, a jej telefon jest wyłączony.

Według informacji publikowanych w ogłoszeniu na mediach społecznościowych, dziewczynka ostatnimi czasy była skryta, co może świadczyć o szeregu zmian, jakie mogły zajść lub zachodzić w życiu lub otoczeniu 14-latki.

Opublikowano rysopis dziewczynki: szczupła budowa ciała, wzrost 155 cm, włosy długie ciemny blond, oczy brązowe. W czasie zaginięcia, Zuzanna miała na sobie błękitną lub blado niebieską bluzę z kapturem, ciemne spodnie, czarne buty. Wychodząc z domu zabrała ze sobą telefon, portfel i brązowy plecak.

Każdy, kto zna aktualne miejsce pobytu Zuzanny Grodzickiej lub wie, co się z nią stało, proszony jest o pilny kontakt z policją w Lipnie pod numerem telefonu: 737 871 570 lub pod numerem alarmowym 112.

O tym się mówi: Groźny grzyb odporny na leki zaniepokoił naukowców. Czy Polacy mają czego się obawiać

Zerknij tutaj: Zamieszanie wokół brytyjskiej rodziny królewskiej! Tym razem do nieporozumienia miało dojść przez chrzest córki księcia Harry’ego i Meghan Markle